Nazwa produktu:

Pies Sekwencyjny-Sekwencje Słuchowe

Cena:

88,20 

Brak w magazynie

AC048

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Pies Sekwencyjny – Sekwencje Słuchowe

to głodny piesek, który pomaga uczyć dzieci rozumienia mowy, uwagi i pamięci słuchowej. To świetna pomoc edukacyjna, jak również terapeutyczna Wydawnictwa Metody Krakowskiej przeznaczona dla dzieci w wieku 3-5 lat.
Ćwiczenia słuchowe zostały przygotowane z myślą o dzieciach:
– rozpoczynających naukę języka obcego,
– dwujęzycznych,
– zagrożonych dysleksją,
– lewousznych,
– z trudnościami w kontrolowaniu uwagi słuchowej,
– poddanych nadmiernej stymulacji wysokimi technologiami.

Linearne ćwiczenia słuchowe są bardzo ważną częścią stymulacji rozwoju dziecka, w istotny sposób poprawiają uwagę i pamięć słuchową. Prawidłowo rozwijający się trzylatek (czas po drugich urodzinach) powinien wysłuchać, powtórzyć i zapamiętać sekwencję trzech wyrazów. Ta umiejętność umożliwi uczenie się ze słuchu, zapamiętywanie całych fraz podczas nauki języka drugiego lub obcego. Istotne jest ukształtowanie nawyku linearnego (po kolei) słuchania i zapamiętywania, które jest gwarancją sukcesu edukacyjnego.

Uwaga słuchowa i koncentracja na zadaniach akustycznych jest trudniejsza i wymagająca większego wysiłku, niż podczas zadań wizualnych, dlatego tak ważna jest atrakcyjność zadań i włączenie ruchu (działania).

Zapraszamy do obejrzenia filmu z przykładem jak ćwiczyć z tą pomocą: FILM

Piesek wykonany jest z płyty PCV.


Produkt Pies sekwencyjny jest dostarczany przez cenione Wydawnictwo Metody Krakowskiej. Wszystkie materiały publikowane przez niniejszą placówkę stanowią bardzo istotną część posiadanego przez sklep Juniora.pl asortymentu, gdyż naszym celem od samego początku jest dostarczanie komplementarnego wyposażenia niezbędnego do pracy wg Metod Krakowskiej®. Jeśli mają Państwo problem ze znalezieniem wszystkich pomocy terapeutycznych, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Metoda Krakowska® od lat jest z sukcesami wykorzystywana w terapii dzieci z objawami ze spektrum zespołu Aspergera, dyslekcji czy afazji. W głównym założeniu polega ona na Symultaniczno-Sekwencyjnej Nauce Czytania®. Całemu procesowi terapeutycznemu towarzyszy sporo innych ćwiczeń funkcji poznawczych różnego typu. Produkty dostarczane przez Wydawnictwo Metody Krakowskiej udostępniamy w sklepie Juniora między innymi w kategoriach: analiza i synteza wzrokowa, programowanie języka, pomoce logopedyczne, nauka czytania – czytanie globalne oraz percepcja. Centrum Metody Krakowskiej cyklicznie organizuje także rozmaite kursy i szkolenia uwzględniające potrzeby rodziców a także nauczycieli.

Pies Sekwencyjny-Sekwencje Słuchowe - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK