Patrz I Pisz – Cyfry I Figury

Cena:

88,00 

Na stanie

AA096

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

PATRZ I PISZ – Cyfry i Figury

to zestaw do pisania drewnianym patyczkiem, który jest świetną pomocą do nauki pisania cyfr.
W początkowej fazie procesu pisania cyfr zasadniczą rolę odgrywa wywołanie odpowiedniego skojarzenia graficznego, słuchowego i ruchowego. Dziecko musi prawidłowo skojarzyć i zapamiętać graficzny obraz poszczególnych cyfr oraz dostrzegać podobieństwa i różnice pomiędzy poszczególnymi cyframi. Do tego powinno mieć też odpowiednio sprawną rękę.

Materiał ten można samodzielnie wzbogacić o ćwiczenia z koralikiem lub innymi materiałami układając elementy wewnątrz wzoru cyfr. Zadanie z koralikiem, to doskonała forma ćwiczeń koordynacji wzrokowo – ruchowej, manipulacyjnych.

Zestaw zawiera:
– 14 elementów z płyty PCV grubości 10 mm z wyżłobionymi cyframi i figurami,
– patyczek drewniany,
– instrukcję.

Produkt PATRZ I PISZ – cyfry i figury pochodzi z asortymentu polskiego wydawnictwa Arson. Firma ta dostarcza setki produktów wspierających pracę terapeutyczną z dziećmi. W naszym sklepie pomagamy rodzicom i terapeutom w zakupie kompleksowych zestawów przydatnych w terapii wg Metody Krakowskiej®, duża część pochodzi właśnie z oferty Arson.

Kolekcja marki Arson zawiera np.:: pomoce edukacyjne, rozmaite ćwiczenia słuchowe, a także specjalistyczne książki. Chociaż w naszym sklepie online koncentrujemy się przede wszystkim na zapewnieniu zestawów przydatnych w terapiach dzieci z zaburzeniami rozwoju, to większość z oferowanych produktów bardzo dobrze sprawdza się jako pomoce dydaktyczne dla wszystkich dzieci. Artykuły wydawnictwa Arson znajdziesz w naszym serwisie między innymi w działach: grafomotoryka, percepcja, kategoryzacje, pomoce logopedyczne oraz ćwiczenia pamięci. Masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie zestawu PATRZ I PISZ – cyfry i figury? Gorąco zachęcamy do lub przez profil na Facebooku.

Patrz I Pisz – Cyfry I Figury - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK