Nazwa produktu:

PAPIER? KAMIEŃ? NOŻYCE?

Cena:

33,67 

Na stanie

PL117

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Dziecięca wersja gry opartej na znanej i lubianej przez wszystkich zabawie ulicznej. Cała rozgrywka opiera się na zasadzie, że Myszka boi się Kotka, Kotek Słonia, a Słoń Myszki. Do wyrzuconego na kostce symbolu jednego z tych zwierząt musimy jak najszybciej wyłożyć na stół kartę z symbolem gwarantującym zwycięstwo. Wygrywa najbardziej spostrzegawczy gracz z najlepszym refleksem.

Zawartość opakowania:

– plansza,
– pionki – 5 szt;
– kostka z symbolami Sonia, Kotka, Myszki;
– karty z symbolami Kotka, Słonia i Myszy – 15 szt,
– instrukcja.

W naszym sklepie internetowym oferujemy artykuły firmy Alexander, które przydają się w terapii rozwoju dzieci. Firma Alexander już od wielu lat projektuje przeróżne zabawki oraz pomoce szkoleniowe. W czasach dominacji wysoko rozwiniętych rozrywek multimedialnych niezwykle istotne jest regularne dostarczanie rozwiązań gwarantujących mądrą i rozwijającą rozrywkę dla całych rodzin. Asortyment tego rodzaju doskonale wpisuje się w idee promowane przez założycieli Metody Krakowskiej®, z tego powodu udostępniamy go w naszej ofercie. Do znanych i sprawdzonych artykułów należą między innymi: Opowiem Ci mamo, Family, Opowieści dziwnej treści, Pory roku oraz Orientuj się. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: matematyka dla dzieci, grafomotoryka, logiczne myślenie, percepcja wzrokowa oraz zabawki drewniane.

Ideą zespołu Juniora.pl jest dostarczanie systemowych pomocy terapeutycznych potrzebnych w pracy terapii wg Metody Krakowskiej®. Dlatego rozliczne zestawy zamieściliśmy w tematycznych kategoriach, aby ułatwić wyszukanie kompletu, który jest potrzebny w obecnej fazie terapii. Jeśli mają Państwo kłopoty ze zorganizowaniem odpowiednich zestawów, gorąco zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

PAPIER? KAMIEŃ? NOŻYCE? - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

PAPIER? KAMIEŃ? NOŻYCE? - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK