Nazwa produktu:

PAMIĘĆ SŁOWA – GRA ĆWICZĄCA PAMIĘĆ

Cena:

20,00 

Brak w magazynie

PL039

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Pamięć słowa to gra edukacyjna i pomoc terapeutyczna dla dzieci. Grając w grę dzieci trenują spostrzegawczość, koncentrację, pamięć oraz umiejętności prawidłowego kojarzenia obrazu ze słowem. Jest ona również świetną pomocą w nauce czytania.

Gra oparta jest na znanym schemacie gry memory. W tym wariancie na jednym obrazku przedstawiono przedmiot, a na drugim pasującym do pary zapisano słowo. Uczestnicy odkrywają kolejno po 2 tabliczki spośród wszystkich rozłożonych na stole rewersem do góry, by znaleźć pasujące do siebie pary: obrazka i słowa.

Zawartość:
-plansza
-kartoniki
– 16 par
-pionki
– 4 sztuki
-kostka do gry
-instrukcja

W naszym sklepie internetowym prezentujemy produkty firmy Alexander, które przydają się w terapii rozwoju dzieci i dorosłych. Firma już od dekad produkuje rozmaite zabawki oraz gry edukacyjne. W dobie dominacji wysoko rozwiniętych multimediów niezwykle ważne jest cykliczne opracowywanie rozwiązań zapewniających mądrą i rozwijającą rozrywkę dla dzieci i dorosłych. Oferta tego typu bardzo dobrze wpisuje się w zasady promowane przez autorkę Metody Krakowskiej®, dlatego właśnie oferujemy go w sklepie Juniora. Do znanych i sprawdzonych zestawów należą m.in.: Łubudu, Family, Czego brakuje?, Ale pary misz, masz oraz Pamięć słowa. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: matematyka dla dzieci, motoryka mała i duża, poprawna wymowa, układanki lewopółkulowe oraz emocje i relacje społeczne.

Priorytetem naszego sklepu jest oferowanie komplementarnych materiałów edukacyjnych niezbędnych w pracy terapii wg Metody Krakowskiej®. Dlatego liczne produkty posegregowaliśmy w odpowiednich kategoriach, aby ułatwić poszukiwanie asortymentu, który jest potrzebny do prowadzenia terapii. Jeśli mimo wszystko mają Państwo problemy z zapewnieniem odpowiednich zestawów, gorąco zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „PAMIĘĆ SŁOWA – GRA ĆWICZĄCA PAMIĘĆ”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PAMIĘĆ SŁOWA – GRA ĆWICZĄCA PAMIĘĆ - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Majówka!

We wtorek 2 maja mamy wolne.

Zamówienia będziemy realizować od 4 maja (czwartek).

PAMIĘĆ SŁOWA – GRA ĆWICZĄCA PAMIĘĆ - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK