Nazwa produktu:

Pamięć Pojazdy Mikro

Cena:

12,50 

Na stanie

PL105

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Pamięć Pojazdy mikro

Jedna z najprostszych gier pamięciowych, skierowana już do najmłodszych graczy. Polega ona na rozłożeniu wszystkich obrazków rewersami do góry a następnie, kolejnym ich odsłanianiu w celu znalezienia dwóch identycznych obrazków. Jeżeli graczowi się to uda zabiera obrazki. Jeżeli nie odkłada je na miejsce. Wygrywa ten, kto zdobędzie ich najwięcej. W tej wersji gry motywem przewodnim zabawy są pojazdy.

Zawartość opakowania

karty koła – 30 szt.
-instrukcja.

W naszym sklepie internetowym oferujemy artykuły polskiego producenta Alexander z Gdańska, które mają zastosowanie w terapii rozwoju dzieci i dorosłych. Firma już od dziesięcioleci opracowuje rozmaite ćwiczenia oraz pomoce edukacyjne. W czasach nieustannego popularyzowania wysoko rozwiniętych rozrywek multimedialnych niezwykle ważne jest cykliczne produkowanie rozwiązań gwarantujących mądrą i rozwijającą rozrywkę dla całych rodzin. Oferta tego rodzaju wspaniale wpisuje się w założenia promowane przez założycieli Metody Krakowskiej®, dlatego oferujemy go w naszym sklepie online. Do popularnych i sprawdzonych produktów należą między innymi: Opowiem Ci mamo, Puzzle magnetyczne, Czego brakuje?, Nawlekaj nie czekaj oraz Dni tygodnia. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, nauka czytania, logiczne myślenie – kategoryzacje, ćwiczenia lewopółkulowe oraz gry edukacyjne.

Ideą naszych działań jest zapewnianie kompleksowych artykułów logopedycznych wymaganych w wdrażaniu terapii Metodą Krakowską®. Dlatego rozliczne zestawy posortowaliśmy w odpowiednich kategoriach, tak by ułatwić poszukiwanie asortymentu, który jest potrzebny w prowadzonej terapii. Jeśli mimo to, pojawiają się problemy ze zorganizowaniem odpowiednich narzędzi, gorąco zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Pamięć Pojazdy Mikro - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK