Nazwa produktu:

PAMIĘĆ KALEJDOSKOP MIKRO

Cena:

11,40 

Na stanie

PL104

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Pamięć kalejedoskop mikro w poręcznym, kieszonkowym opakowaniu.
Jedna z najprostszych gier pamięciowych, skierowana już do najmłodszych graczy.
Polega ona na rozłożeniu wszystkich obrazków rewersami do góry a następnie, kolejnym ich odsłanianiu w celu znalezienia dwóch identycznych obrazków.
Jeżeli graczowi się to uda zabiera obrazki. Jeżeli nie odkłada je na miejsce. Wygrywa ten, kto zdobędzie ich najwięcej.

Zawartość opakowania

karty koła – 30 szt.
-instrukcja.

W sklepie internetowym Juniora.pl prezentujemy produkty polskiego producenta Alexander, które przydają się w terapii rozwoju dzieci. Firma już od wielu lat wytwarza pomysłowe zabawki oraz akcesoria terapeutyczne. W dobie dominacji wysoko rozwiniętych rozrywek multimedialnych niezwykle istotne jest regularne dostarczanie rozwiązań gwarantujących rozsądną i rozwijającą rozrywkę dla rodzin z dziećmi. Oferta tego typu wspaniale wpisuje się w zasady promowane przez autorów Metody Krakowskiej®, z tego powodu właśnie oferujemy go w sklepie Juniora. Do znanych i sprawdzonych zestawów należą między innymi: Łubudu, Family, Obserwujesz i znajdujesz, Nawlekaj nie czekaj oraz Orientuj się. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: ćwiczenia pamięci, grafomotoryka, kategoryzacje, percepcja oraz gry edukacyjne.

Celem naszego sklepu jest oferowanie wszechstronnych materiałów terapeutycznych wymaganych w wdrażaniu terapii Metodą Krakowską®. Dlatego oferowane produkty zamieściliśmy w różnych działach, aby ułatwić Państwu odnalezienie asortymentu, który jest potrzebny na obecnym etapie terapii. Jeśli mimo to, pojawiają się problemy z wyszukaniem odpowiednich narzędzi, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „PAMIĘĆ KALEJDOSKOP MIKRO”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PAMIĘĆ KALEJDOSKOP MIKRO - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Majówka!

We wtorek 2 maja mamy wolne.

Zamówienia będziemy realizować od 4 maja (czwartek).

PAMIĘĆ KALEJDOSKOP MIKRO - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK