Nazwa produktu:

PAMIĘĆ KALEJDOSKOP MIKRO

Cena:

11,40 

Na stanie

PL104

48 godz.

Uwaga, urlop 8-12 sierpnia 🌤️🏖️

Zamówienia złożone po 5 sierpnia godz. 12:00 będziemy mogli wysłać po 15 sierpnia

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Pamięć kalejedoskop mikro w poręcznym, kieszonkowym opakowaniu.
Jedna z najprostszych gier pamięciowych, skierowana już do najmłodszych graczy.
Polega ona na rozłożeniu wszystkich obrazków rewersami do góry a następnie, kolejnym ich odsłanianiu w celu znalezienia dwóch identycznych obrazków.
Jeżeli graczowi się to uda zabiera obrazki. Jeżeli nie odkłada je na miejsce. Wygrywa ten, kto zdobędzie ich najwięcej.

Zawartość opakowania

karty koła – 30 szt.
-instrukcja.

W sklepie internetowym Juniora.pl prezentujemy produkty polskiego producenta Alexander, które przydają się w terapii rozwoju dzieci. Firma już od wielu lat wytwarza pomysłowe zabawki oraz akcesoria terapeutyczne. W dobie dominacji wysoko rozwiniętych rozrywek multimedialnych niezwykle istotne jest regularne dostarczanie rozwiązań gwarantujących rozsądną i rozwijającą rozrywkę dla rodzin z dziećmi. Oferta tego typu wspaniale wpisuje się w zasady promowane przez autorów Metody Krakowskiej®, z tego powodu właśnie oferujemy go w sklepie Juniora. Do znanych i sprawdzonych zestawów należą między innymi: Łubudu, Family, Obserwujesz i znajdujesz, Nawlekaj nie czekaj oraz Orientuj się. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: ćwiczenia pamięci, grafomotoryka, kategoryzacje, percepcja oraz gry edukacyjne.

Celem naszego sklepu jest oferowanie wszechstronnych materiałów terapeutycznych wymaganych w wdrażaniu terapii Metodą Krakowską®. Dlatego oferowane produkty zamieściliśmy w różnych działach, aby ułatwić Państwu odnalezienie asortymentu, który jest potrzebny na obecnym etapie terapii. Jeśli mimo to, pojawiają się problemy z wyszukaniem odpowiednich narzędzi, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!