Pamięć 3D Maxi

Cena:

37,00 

Na stanie

PL045

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Pamięć 3D MAXI to gra edukacyjna dla dzieci oraz świetna pomoc terapeutyczna. Gra jest doskonałym treningiem spostrzegawczości, pamięci i wyobraźni przestrzennej.

Zadaniem gracza jest ułożenie kostek zgodnie ze wzorem na odsłoniętej (na chwilę) karcie ze stosu kart wzorów. Czas na ułożenie odmierzany jest przez klepsydrę. Gracz, który najszybciej będzie układał kostki według zapamiętanego wzoru zostanie zwycięzcą.

Pudełko zawiera:
– 25 kolorowych kostek,
– 55 kart wzorów,
– klepsydra,
– 100 żetonów,
– instrukcję.

W sklepie Juniora oferujemy artykuły polskiej marki Alexander z Gdańska, które przydają się w terapii rozwoju najmłodszych. Firma Alexander już od dziesięcioleci produkuje przeróżne zabawki oraz artykuły dydaktyczne. W dobie nieustannego popularyzowania wysoko rozwiniętych rozrywek multimedialnych niezwykle istotne jest cykliczne opracowywanie rozwiązań zapewniających rozsądną i rozwijającą rozrywkę dla rodziców i dzieci. Oferta tego rodzaju wyjątkowo dobrze wpisuje się w zasady promowane przez założycieli Metody Krakowskiej®, dlatego właśnie udostępniamy go w naszej ofercie. Do znanych i szczególnie polecanych zestawów należą między innymi: Pamięć 3d, Puzzle magnetyczne, Czego brakuje?, Nawlekaj nie czekaj oraz Terapia – pamięć sensoryczna. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, grafomotoryka, logiczne myślenie – kategoryzacje, układanki lewopółkulowe oraz historyjki obrazkowe.

Misją naszych działań jest oferowanie systemowych materiałów terapeutycznych niezbędnych w wdrażaniu terapii Metodą Krakowską®. Dlatego rozliczne produkty posortowaliśmy w rozmaitych kategoriach, tak by ułatwić poszukiwanie asortymentu, który jest potrzebny w terapii. Jeśli mimo to, pojawiają się problemy z odszukaniem odpowiednich pomocy, serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Pamięć 3D Maxi - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK