Owoce Korale Do Nawlekania Drewniane

Cena:

45,00 

Na stanie

CL002

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Owoce do nawlekania drewniane

to zestaw edukacyjny, który można wykorzystać w przedszkolu, jak również podczas terapii. Bawiąc się dzieci ćwiczą małą motorykę oraz uczą się nowych rzeczowników. A kiedy prosimy dziecko, aby nawlekało owoce w odpowiedniej kolejności ćwiczymy z nim sekwencje słuchowe oraz pamięć. Owoce są stabilne, wygodne dla małych rączek i można je wykorzystywać do wielu ćwiczeń i zabaw.

Drewniana nawlekanka z owocami to idealna zabawka dla naszych najmłodszych odkrywców. Zestaw składa się z 12 drewnianych klocków w kształcie owoców, które nawleka się na sznurek przez drewnianą igłę. Dzięki tej zabawce dziecko rozwinie swoje zdolności motoryczne i wzbogaci wyobraźnię. Zabawka ma też na celu nauczyć dziecko nazw owoców oraz ich kolory. Zestaw pobudzi ciekawość malucha, a także zapewni wielogodzinną zabawę – klocki można układać w dowolny sposób.

Charakterystyka:

  • od 18 miesiąca,
  • zestaw zawiera 12 drewnianych koralików w kształcie owoców w pięknej kolorystyce,
  • do zestawu dołączony jest sznurek z drewnianą igłą do nawlekania,
  • całość wykonana została z drewna lakierowanego i pomalowana nie toksycznymi farbami.

Zabawka rozwija:

  • zdolności manualne,
  • koordynacja ręka-oko,
  • kreatywność,
  • wyobraźnię.

Eko zabawki skierowane są już dla najmłodszych dzieci, które wykonuje się z całkowicie naturalnych, biodegradowalnych oraz hipoalergicznych materiałów, dzięki czemu są one w stu procentach bezpieczne i nieszkodliwe nie tylko dla samego środowiska, ale także i dla Twojej pociechy.


Owoce Korale Do Nawlekania Drewniane - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK