Promocja!

Nazwa produktu:

Opowieści Dziwnej Treści – Pieczątki

Cena:

55,00 

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 65,00 

Na stanie

PL118

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Połączenie 2 rzeczy, które kocha każde dziecko – opowiadania bajek i stawiania pieczątek. Rozwijająca wyobraźnię i zdolność tworzenia wypowiedzi zabawa, w której budujemy historie na podstawie odbitych na papierze pieczątek.

Zawartość opakowania:

– pieczątki – 12 szt.,
– karty – 55 szt.,
– poduszka na tusze,
– notes,
– instrukcja.

W sklepie internetowym Juniora.pl udostępniamy produkty marki Alexander, które wykorzystuje się w terapii rozwoju najmłodszych. Firma Alexander już od dziesięcioleci produkuje pomysłowe ćwiczenia oraz pomoce dydaktyczne. W czasach nieustannego popularyzowania wysoko rozwiniętych gier multimedialnych niezwykle ważne jest regularne dostarczanie rozwiązań zapewniających mądrą i rozwijającą rozrywkę dla rodzin z dziećmi. Oferta tego typu bardzo dobrze wpisuje się w idee promowane przez autorkę Metody Krakowskiej®, dlatego właśnie oferujemy go w naszym sklepie internetowym. Do popularnych i szczególnie polecanych produktów należą między innymi: Łubudu, Pisanie i zmazywanie, Opowieści dziwnej treści, Ale pary misz, masz oraz Orientuj się. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: matematyka dla dzieci, grafomotoryka, logiczne myślenie, ćwiczenia lewopółkulowe oraz afazja.

Priorytetem naszego zespołu jest zapewnianie wszechstronnych zestawów dydaktycznych niezbędnych w pracy terapii Metodą Krakowską®. Dlatego rozliczne zestawy posortowaliśmy w rozmaitych kategoriach, tak by ułatwić Państwu wyszukanie asortymentu, który jest potrzebny do prowadzenia terapii. Jeśli mimo to, pojawiają się problemy z zapewnieniem odpowiednich artykułów, serdecznie zachęcamy do kontaktu poprzez profil na FB.

Opowieści Dziwnej Treści – Pieczątki - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK