Opowiem Ci… Gra Edukacyjna

Cena:

23,75 

Brak w magazynie

PL033

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Opowiem Ci… to świetna gra edukacyjna i jednocześnie pomoc dydaktyczna dla dzieci w wieku przedszkolnym. Dzięki grze dzieci: uczą się rozumienia następstw czasowych i logicznego myślenia, doskonalą spostrzegawczość i analizę wzrokową, rozwijają wyobraźnię i kreatywność.

64 kartoniki tworzą 16 historyjek obrazkowych, z których każda składa się z 4 obrazków. Zadaniem graczy w ramach głównych wariantów gry jest w różny sposób ułożyć obrazki i stworzyć na ich podstawie opowiadanie.

Zawartość pudełka:
– 32 dwustronne tabliczki
-dwustronna plansza
-pionek
-kostka
-instrukcja.

W sklepie internetowym Juniora.pl udostępniamy produkty marki Alexander, które mają zastosowanie w terapii rozwoju najmłodszych. Firma już od lat projektuje ciekawe zabawki oraz gry. W dobie popularyzowania wysoko rozwiniętych rozrywek multimedialnych niezwykle ważne jest cykliczne opracowywanie rozwiązań zapewniających mądrą i rozwijającą rozrywkę dla dzieci i dorosłych. Oferta tego typu idealnie wpisuje się w zasady promowane przez autorkę Metody Krakowskiej®, z tego powodu oferujemy go w naszej ofercie. Do znanych i polecanych artykułów należą m.in.: Łubudu, Family, Obserwujesz i znajdujesz, Ale pary misz, masz oraz Terapia – pamięć sensoryczna. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: ćwiczenia pamięci, grafomotoryka, logiczne myślenie, percepcja wzrokowa oraz zabawki drewniane.

Ideą naszych działań jest zapewnianie kompleksowych artykułów terapeutycznych wymaganych w pracy terapii Metodą Krakowską®. Dlatego oferowane artykuły zamieściliśmy w różnych kategoriach, tak by ułatwić Państwu wyszukanie asortymentu, który jest potrzebny w terapii. Jeśli mimo wszystko mają Państwo problemy z odszukaniem odpowiednich artykułów, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Opowiem Ci… Gra Edukacyjna - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK