Nazwa produktu:

ODSZUKAJ, PRZERYSUJ, DORYSUJ - ĆWICZENIA PERCEPCJI WZROKOWEJ

Cena:

60,00 

Na stanie

AI320

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Odszukaj, Przerysuj, Dorysuj – Ćwiczenia Percepcji Wzrokowej

Prawidłowa percepcja wzrokowa to elementarna zdolność umożliwiająca naukę czytania, pisania i liczenia. Umiejętność spostrzegania ma wpływ nie tylko na edukację szkolną, lecz także na koordynację ruchową i orientację w przestrzeni. Dlatego tak ważny jest jej systematyczny trening.

Odszukaj, przerysuj, dorysuj to propozycja dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, którzy chcą rozwinąć lub poprawić spostrzegawczość i pamięć. To również skuteczne narzędzie terapeutyczne dla dzieci z dysleksją oraz zagrożonych dysleksją.

Do ćwiczeń w domu, na lekcjach, na zajęciach rewalidacyjnych!

Rodzaje ćwiczeń:

1. Odszukaj taki sam układ.

2. Przerysuj układ.

3. Odszukaj układ, który różni się od pozostałych.

4. Dorysuj brakujące elementy.


Autorka: Małgorzata Podleśna

ISBN: 978-83-66804-54-8

Format: teczka A4

Liczba stron: 92

ODSZUKAJ, PRZERYSUJ, DORYSUJ to ćwiczenia percepcji wzrokowej opracowane przez krajowe wydawnictwo WIR specjalizujące się w różnorodnych artykułach terapeutycznych. W sklepie Juniora oferujemy prawie 200 zestawów przeznaczonych zarówno dla rodziców dzieci z zaburzeniami rozwoju jak i opiekunów osób dorosłych ze schorzeniami typu: afazja, udar mózgu czy choroba Alexandra. Marka WIR dostarcza także profesjonalną literaturę przeznaczoną dla nauczycieli a także psychologów. Znakomite pomoce z oferty w/w firmy umieściliśmy w naszym sklepie w wielu kategoriach, między innymi: historyjki obrazkowe, programowanie języka, grafomotoryka – ćwiczenie ręki, logiczne myślenie, pomoce edukacyjne – szkoła oraz emocje i relacje społeczne. Specjaliści z wydawnictwa WIR systematycznie organizują również tematyczne webinary poświęcone tematyce zaburzeń rozwojowych. Materiały edukacyjne tej marki doskonale sprawdzają się na wielu etapach pracy w terapii Metodą Krakowską®. Do znanych materiałów tej marki należą między innymi: Wczesne wspomaganie rozwoju, Gimnastyka umysłowa, Dysklekcja, 20-minutówki logopedyczne oraz Moje pierwsze zdania.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „ODSZUKAJ, PRZERYSUJ, DORYSUJ – ĆWICZENIA PERCEPCJI WZROKOWEJ”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK