Nazwa produktu:

ODSZUKAJ I NAZWIJ-ZABAWY UTRWALAJĄCE WYMOWĘ GŁOSEK Z SZEREGU CISZĄCEGO, SZUMIĄCEGO I SYCZĄCEGO

Cena:

33,00 

Na stanie

HA082

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Odszukaj  I Nazwij – Zabawy Utrwalające Wymowę Głosek Z Szeregu Ciszącego, Szumiącego I Syczącego

to zbiór gier logopedycznych utrwalających wymowę głosek sz, ż, cz, dż; s, z, c, dz oraz ś, ź, ć, dź. Zestaw jest przeznaczony dla dzieci już od 3. roku życia oraz młodzieży.
Publikacja stanowi materiał pomocny nie tylko w terapii logopedycznej, ale także w usprawnianiu percepcji i pamięci wzrokowej, rehabilitacji widzenia oraz orientacji przestrzennej. Skierowana jest do logopedów, tyflopedagogów, terapeutów pedagogicznych, nauczycieli przedszkolnych i nauczania zintegrowanego.
Teczka zawiera 3 zestawy gier w postaci plansz do wyszukiwania obrazków przedstawionych na kartonikach. Jeden komplet składa się z podwójnych plansz z kolorowymi ilustracjami oraz ich cieniami, do których należy wyciąć kartoniki z obrazkami. Do każdego zestawu przygotowano 4 rodzaje kartoników:

  • 52 kartoniki z obrazkiem identycznym jak na planszy,
  • 52 kartoniki ukazujące powiększony fragment obrazka z planszy,
  • 52 kartoniki z cieniem obrazka,
  • 52 kartoniki z kontrastem cienia.

W zestawie znajdują się:
– teczka A4,
– zeszyt 8 stron A5,
– 24 karty.

Produkt ODSZUKAJ I NAZWIJ dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie online udostępniamy sporo przeróżnych materiałów dydaktycznych polskiego Wydawnictwa Harmonia. Pomoce te są przeznaczone dla każdego, kto jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Firma funkcjonuje na krajowym rynku wydawniczym już lat dziewięćdziesiątych. Grupa Wydawnicza Harmonia to także wydawnictwo naukowe dostarczające liczne wyczerpujące temat opracowania dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Tony Attwood, Barbara Sher czy Jeanne Watson. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Barańska, Arkadiusz Maćkowiak, Romana Sprawka, Agnieszka Borowska-Kociemba oraz Barbara Zakrzewska. Jeżeli poszukujesz wiarygodnych informacji z zakresu nowoczesnych trendów w terapii dzieci, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Asortyment tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie Juniora.pl między innymi w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, motoryka mała i duża, emocje i relacje społeczne, percepcja słuchowa oraz nauka czytania.

Co bardzo istotne, oferujemy przede wszystkim kompleksowe materiały dydaktyczne potrzebne w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w odszukaniu niezbędnych produktów zachęcamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

ODSZUKAJ I NAZWIJ-ZABAWY UTRWALAJĄCE WYMOWĘ GŁOSEK Z SZEREGU CISZĄCEGO, SZUMIĄCEGO I SYCZĄCEGO - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

ODSZUKAJ I NAZWIJ-ZABAWY UTRWALAJĄCE WYMOWĘ GŁOSEK Z SZEREGU CISZĄCEGO, SZUMIĄCEGO I SYCZĄCEGO - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK