Obserwujesz I Znajdujesz-Wyrazy

Cena:

22,44 

Brak w magazynie

PL029

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Obserwujesz i znajdujesz. Wyrazy to gra edukacyjna i pomoc terapeutyczna, która ćwiczy umiejętność kojarzenia, koncentrację i spostrzegawczość. Jest świetnym narzędziem do nauki czytania – gra zawiera zestaw 50 słów, różniących się często zaledwie jedną głoską/literą.

Technika czytania bywa trudna do opanowania dla dzieci, szczególnie dyslektycy mają z tym problem. “Ćwiczenie czyni mistrza” – hasło znane wszystkim jest mottem gry Obserwujesz i znajdujesz. Wyrazy.

Zawartość pudełka:
-55 tabliczek wyrazów
-instrukcja.


W sklepie internetowym Juniora.pl udostępniamy produkty marki Alexander, które mają zastosowanie w terapii rozwoju najmłodszych. Firma już od lat projektuje ciekawe zabawki oraz gry. W dobie popularyzowania wysoko rozwiniętych rozrywek multimedialnych niezwykle ważne jest cykliczne opracowywanie rozwiązań zapewniających mądrą i rozwijającą rozrywkę dla dzieci i dorosłych. Oferta tego typu idealnie wpisuje się w zasady promowane przez autorkę Metody Krakowskiej®, z tego powodu oferujemy go w naszej ofercie. Do znanych i polecanych artykułów należą m.in.: Łubudu, Family, Obserwujesz i znajdujesz, Ale pary misz, masz oraz Terapia – pamięć sensoryczna. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: ćwiczenia pamięci, grafomotoryka, logiczne myślenie, percepcja wzrokowa oraz zabawki drewniane.

Ideą naszych działań jest zapewnianie kompleksowych artykułów terapeutycznych wymaganych w pracy terapii Metodą Krakowską®. Dlatego oferowane artykuły zamieściliśmy w różnych kategoriach, tak by ułatwić Państwu wyszukanie asortymentu, który jest potrzebny w terapii. Jeśli mimo wszystko mają Państwo problemy z odszukaniem odpowiednich artykułów, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Obserwujesz I Znajdujesz-Wyrazy - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK