Nazwa produktu:

Obrazkowe Sylaby Pa Ma

Cena:

51,32 

Na stanie

AC084

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Obrazkowe Sylaby PA MA

Najnowsza pomoc wydawnictwa Centrum Metody Krakowskiej.

Pomoc zawiera dużą tablicę oraz 20 obrazków z rzeczownikami występującymi na obrazku.

Pomoc idealna do pracy indywidualnej i grupowej.

Program słuchowy czytany przez zawodową aktorkę dr Alicję Kabałę jest odpowiednio zwolniony dla ułatwienia percepcji.

Program słuchowy do pobrania na stronie: Centrum Metody Krakowskiej.


Produkt Obrazowe sylaby PA MA jest dostarczany przez znane Wydawnictwo Metody Krakowskiej. Wszystkie pomoce terapeutyczne dostarczane przez Centrum Diagnostyczne stanowią bardzo istotną część posiadanego przez nas asortymentu, gdyż naszym celem od samego początku jest dostarczanie profesjonalnego wyposażenia potrzebnego do pracy wg Metod Krakowskiej®. Jeśli mają Państwo problem ze znalezieniem potrzebnych pomocy terapeutycznych, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Metoda Krakowska® w ostatnich latach jest z sukcesami wdrażana w terapii dzieci z objawami ze spektrum autyzmu, porażenia mózgowego czy afazji. W głównym założeniu polega ona na Symultaniczno-Sekwencyjnej Nauce Czytania®. Procesowi terapii towarzyszy mnóstwo innych ćwiczeń funkcji poznawczych u dzieci. Pomoce dydaktyczne dostarczane przez Wydawnictwo Metody Krakowskiej można znaleźć w sklepie Juniora między innymi w działach: analiza i synteza wzrokowa, emocje i relacje społeczne, historyjki obrazkowe, nauka czytania – czytanie globalne oraz percepcja. Centrum diagnostyczne Metody Krakowskiej® regularnie organizuje również najróżniejsze kursy i szkolenia uwzględniające potrzeby rodziców oraz nauczycieli.

Obrazkowe Sylaby Pa Ma - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK