Nazwa produktu:

OBRAZKOWE SYLABY BA LA

Cena:

51,32 

Na stanie

AC088

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Obrazkowe Sylaby BA LA

Pomoc składa się z tablicy z dużą ilością szczegółów oraz 20 obrazków z występującymi na niej rzeczownikami.

Jest ona przeznaczona do nauki paradygmatów BA i LA, świetnie sprawdza się w zarówno w pracy indywidualnej jak i grupowej.

Produkt Obrazowe Sylaby BA LA wydawany jest przez znane Wydawnictwo Metody Krakowskiej. Wszystkie pomoce logopedyczne dostarczane przez Centrum Diagnostyczne stanowią ważną część oferowanego przez nasz sklep asortymentu, gdyż naszym celem jest przede wszystkim dostarczanie profesjonalnego wyposażenia potrzebnego do wg Metod Krakowskiej®. Jeśli napotkałeś problem ze znalezieniem potrzebnych materiałów dydaktycznych, zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Metoda Krakowska® w ostatnich latach jest z sukcesami stosowana w terapii dzieci z objawami ze spektrum zespołu Aspergera, porażenia mózgowego czy alalii. W głównym założeniu polega ona na Symultaniczno-Sekwencyjnej Nauce Czytania®. Nauce czytania towarzyszy sporo innych ćwiczeń funkcji poznawczych u dzieci. Pomoce dydaktyczne proponowane przez Wydawnictwo Metody Krakowskiej znajdziesz w sklepie Juniora.pl między innymi w kategoriach: logiczne myślenie, programowanie języka – czasowniki, ćwiczenia lewopółkulowe, nauka czytania – samogłoski oraz wczesne wspomaganie rozwoju. Wydawnictwo Metody Krakowskiej® regularnie organizuje także najróżniejsze warsztaty w odpowiedzi na potrzeby rodziców oraz nauczycieli.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

OBRAZKOWE SYLABY BA LA - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

OBRAZKOWE SYLABY BA LA - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK