Obrazkowe Sylaby Ba La

Cena:

51,32 

Na stanie

AC088

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Obrazkowe Sylaby BA LA

Pomoc składa się z tablicy z dużą ilością szczegółów oraz 20 obrazków z występującymi na niej rzeczownikami.

Jest ona przeznaczona do nauki paradygmatów BA i LA, świetnie sprawdza się w zarówno w pracy indywidualnej jak i grupowej.

Produkt Obrazowe Sylaby BA LA wydawany jest przez znane Wydawnictwo Metody Krakowskiej. Wszystkie pomoce logopedyczne dostarczane przez Centrum Diagnostyczne stanowią ważną część oferowanego przez nasz sklep asortymentu, gdyż naszym celem jest przede wszystkim dostarczanie profesjonalnego wyposażenia potrzebnego do wg Metod Krakowskiej®. Jeśli napotkałeś problem ze znalezieniem potrzebnych materiałów dydaktycznych, zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Metoda Krakowska® w ostatnich latach jest z sukcesami stosowana w terapii dzieci z objawami ze spektrum zespołu Aspergera, porażenia mózgowego czy alalii. W głównym założeniu polega ona na Symultaniczno-Sekwencyjnej Nauce Czytania®. Nauce czytania towarzyszy sporo innych ćwiczeń funkcji poznawczych u dzieci. Pomoce dydaktyczne proponowane przez Wydawnictwo Metody Krakowskiej znajdziesz w sklepie Juniora.pl między innymi w kategoriach: logiczne myślenie, programowanie języka – czasowniki, ćwiczenia lewopółkulowe, nauka czytania – samogłoski oraz wczesne wspomaganie rozwoju. Wydawnictwo Metody Krakowskiej® regularnie organizuje także najróżniejsze warsztaty w odpowiedzi na potrzeby rodziców oraz nauczycieli.

Obrazkowe Sylaby Ba La - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK