Nazwa produktu:

Obrazkowe Ćwiczenia Logopedyczne Dla Przedszkolaków P, B, T, D

Cena:

21,00 

Na stanie

HA147

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

OBRAZKOWE ĆWICZENIA LOGOPEDYCZNE DLA PRZEDSZKOLAKÓW   P, B, T, D

Książka ta powstała z myślą o najmłodszych dzieciach objętych terapią logopedyczną. Ponieważ przedszkolaki nie potrafią jeszcze czytać, ćwiczenia opierają się na ilustracjach. Każdy obrazek to nowe słowo, każde słowo to kolejna realizacja ćwiczonej głoski.

Ćwiczenia podzielone są na grupy: najpierw maluch wykonuje ćwiczenia wstępne – nazywania – potem przechodzi do zadań wymagających twórczego myślenia, kojarzenia, analizy słuchowej, spostrzegawczości i sprawności manualnej. Ćwiczenia logopedyczne zgromadzone w tej publikacji są więc w naturalny sposób połączone z twórczą zabawą i nauką.

Wśród ćwiczeń znajdują się domina, kolorowanki, wykreślanki, labirynty i wiele innych łamigłówek. Ogółem książka prezentuje zbiór ponad 400 wyrazów opracowanych w 50 zadaniach.

56 stron A4
Autor: Barbara Czarnik

Produkt OBRAZKOWE ĆWICZENIA LOGOPEDYCZNE DLA PRZEDSZKOLAKÓW wydaje wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie internetowym skompletowaliśmy wiele pomocy terapeutycznych GW Harmonia. Pomoce te są dedykowane każdemu, kto jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju najmłodszych.

Firma skutecznie działa na polskim rynku wydawniczym już 30 lat. Grupa Wydawnicza Harmonia to też znane wydawnictwo naukowe publikujące liczne prace naukowe dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Tony Attwood, Gavin Raid czy Jeanne Watson. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Anna Lubner-Piskorska, Arkadiusz Maćkowiak, Ewa Jakacka, Katarzyna Szłapa i Grażyna Wasilewicz. Jeśli potrzebujesz specjalistycznych informacji z zakresu nowoczesnych trendów w logopedii dzieci, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Ofertę niniejszej marki znajdziesz w naszym sklepie między innymi w kategoriach: pomoce edukacyjne – szkoła, poprawna wymowa, wydawnictwo Harmonia, grafomotoryka – ćwiczenie ręki oraz ćwiczenia pamięci.

W sklepie Juniora.pl dostarczamy kompleksowe pomoce potrzebne w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w odszukaniu niezbędnych pomocy serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Obrazkowe Ćwiczenia Logopedyczne Dla Przedszkolaków P, B, T, D - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK