Obrazkowe Ćwiczenia Logopedyczne Dla Przedszkolaków L, R

Cena:

21,00 

Na stanie

HA146

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

OBRAZKOWE ĆWICZENIA LOGOPEDYCZNE DLA PRZEDSZKOLAKÓW  L, R

Książka ta powstała z myślą o najmłodszych dzieciach objętych terapią logopedyczną. Ponieważ przedszkolaki nie potrafią jeszcze czytać, ćwiczenia opierają się na ilustracjach. Każdy obrazek to nowe słowo, każde słowo to kolejna realizacja ćwiczonej głoski.

Ćwiczenia podzielone są na grupy: najpierw maluch wykonuje ćwiczenia wstępne – nazywania – potem przechodzi do zadań wymagających twórczego myślenia, kojarzenia, analizy słuchowej, spostrzegawczości i sprawności manualnej. Ćwiczenia logopedyczne zgromadzone w tej publikacji są więc w naturalny sposób połączone z twórczą zabawą i nauką.

Wśród ćwiczeń znajdują się domina, kolorowanki, wykreślanki, labirynty i wiele innych łamigłówek. Ogółem książka prezentuje zbiór ponad 400 wyrazów opracowanych w 64 zadaniach.

Autor: Barbara Czarnik

68 stron A4

Produkt OBRAZKOWE ĆWICZENIA LOGOPEDYCZNE DLA PRZEDSZKOLAKÓW wydaje wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie internetowym prezentujemy mnóstwo najrozmaitszych pomocy logopedycznych grupy wydawniczej Harmonia. Produkty te są przeznaczone dla każdego, kto na co dzień jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Firma Harmonia funkcjonuje na krajowym rynku wydawniczym już lat dziewięćdziesiątych. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje także znane wydawnictwo naukowe oferujące liczne opracowania dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Carol Gray, Kate Wilde czy Shannon Green. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Krukowska, Renata Naprawa, Jacek Stojanowski, Katarzyna Szłapa i Anna Jarosz-Bilińska. Jeśli potrzebujesz profesjonalnych informacji z zakresu nowoczesnych trendów w edukacji najmłodszych, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Produkty tego wydawnictwa znajdziesz w naszym sklepie między innymi w kategoriach: pomoce edukacyjne – szkoła, , logiczne myślenie, percepcja oraz ćwiczenia pamięci.

Dokładamy starań, aby dostarczać kompleksowe pomoce edukacyjne potrzebne w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w zamówieniu niezbędnych materiałów zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Obrazkowe Ćwiczenia Logopedyczne Dla Przedszkolaków L, R - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK