Nazwa produktu:

OBRAZKOWE ĆWICZENIA LOGOPEDYCZNE DLA PRZEDSZKOLAKÓW F, W, K, G

Cena:

13,15 

Na stanie

HA145

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

OBRAZKOWE ĆWICZENIA LOGOPEDYCZNE DLA PRZEDSZKOLAKÓW   F,W,K,G.

Książka ta powstała z myślą o najmłodszych dzieciach objętych terapią logopedyczną. Ponieważ przedszkolaki nie potrafią jeszcze czytać, ćwiczenia opierają się na ilustracjach. Każdy obrazek to nowe słowo, każde słowo to kolejna realizacja ćwiczonej głoski.

Ćwiczenia podzielone są na grupy: najpierw maluch wykonuje ćwiczenia wstępne – nazywania – potem przechodzi do zadań wymagających twórczego myślenia, kojarzenia, analizy słuchowej, spostrzegawczości i sprawności manualnej. Ćwiczenia logopedyczne zgromadzone w tej publikacji są więc w naturalny sposób połączone z twórczą zabawą i nauką.

Wśród ćwiczeń znajdują się domina, kolorowanki, wykreślanki, labirynty i wiele innych łamigłówek. Ogółem książka prezentuje zbiór ponad 400 wyrazów opracowanych w 50 zadaniach.

56 stron A4

Produkt OBRAZKOWE ĆWICZENIA LOGOPEDYCZNE DLA PRZEDSZKOLAKÓW dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie udostępniamy setki najróżniejszych materiałów wydawnictwa Harmonia. Pomoce te są dedykowane każdemu, kto na co dzień jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Firma Harmonia skutecznie działa na polskim rynku wydawniczym już lat dziewięćdziesiątych. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje także wydawnictwo naukowe publikujące liczne opracowania dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Tony Attwood, Gavin Raid czy Temple Grandin. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Barańska, Renata Naprawa, Kazimierz Słupek, Katarzyna Szłapa oraz Sławomir Wrzesiński. Jeżeli poszukujesz rzetelnych informacji z zakresu aktualnych trendów w logopedii najmłodszych, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Asortyment niniejszej marki znajdziesz w naszym sklepie między innymi w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, motoryka mała i duża, emocje i relacje społeczne, percepcja wzrokowa oraz dysleksja.

Co bardzo istotne, oferujemy przede wszystkim kompleksowe materiały dydaktyczne stosowane w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w odnalezieniu niezbędnych materiałów zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „OBRAZKOWE ĆWICZENIA LOGOPEDYCZNE DLA PRZEDSZKOLAKÓW F, W, K, G”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK