O Czym Myślimy W Różnych Sytuacjach Społecznych?

Cena:

33,00 

Na stanie

HA180

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

O CZYM MYŚLIMY W RÓŻNYCH SYTUACJACH SPOŁECZNYCH? 

Ćwiczenia uczące przyjmowania perspektywy i budowania wypowiedziO czym myślimy w różnych sytuacjach społecznych to publikacja edukacyjna i terapeutyczna adresowana do dzieci, które mają trudność z przyjmowaniem perspektywy innych osób i budowaniem wypowiedzi. Pomaga ona zrozumieć, że w zależności od sytuacji społecznej, w której się znajdujemy, nasze myśli się zmieniają. W publikacji przedstawiono 45 ilustracji. Na stronach parzystych znajdują się ilustracje dla dziecka.

Na stronach nieparzystych umieszczono mały obrazek dla dorosłego (terapeuty, nauczyciela, rodzica), a także zestaw pytań, które pomogą dorosłemu porozmawiać z dzieckiem o analizowanej sytuacji, w której znajduje się bohater rysunku. Zadania pomagają dziecku przyjąć perspektywę innej osoby, wczuć się w jej emocje, plany, potrzeby. Zachęcają także do dogłębnego przyjrzenia się wydarzeniom, których uczestnikiem jest bohater ilustracji. Analiza poszczególnych motywów w odniesieniu do różnych sytuacji społecznych pozwoli dziecku zrozumieć, jak złożone mogą być doświadczenia tej samej osoby.

Produkt O CZYM MYŚLIMY W RÓŻNYCH SYTUACJACH SPOŁECZNYCH? wydaje wydawnictwo Harmonia.
W sklepie Juniora udostępniamy sporo najróżniejszych pomocy logopedycznych grupy wydawniczej Harmonia. Zestawy te są przeznaczone dla każdego, kto na co dzień jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Firma Harmonia funkcjonuje na rynku wydawniczym już niemal trzy dekady. Grupa Wydawnicza Harmonia to także ważne wydawnictwo naukowe oferujące liczne opracowania dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Barbara Sher czy Elana Newman. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Anna Lubner-Piskorska, Arkadiusz Maćkowiak, Małgorzata Podleśna, Katarzyna Szłapa oraz Grażyna Wasilewicz. Jeżeli potrzebujesz specjalistycznych informacji z zakresu nowoczesnych trendów w edukacji dzieci, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Asortyment niniejszej marki znajdziesz w sklepie Juniora między innymi w kategoriach: pomoce edukacyjne – szkoła, programowanie języka, logiczne myślenie, grafomotoryka oraz nauka czytania.

W sklepie Juniora.pl dostarczamy kompleksowe materiały wykorzystywane w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w skompletowaniu niezbędnych produktów zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

O Czym Myślimy W Różnych Sytuacjach Społecznych? - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK