Nazwa produktu:

Nowy Swiat Opowiadany-Scenariusze Obrazkowe Do Zajęć Z Małymi Dziećmi Od 2 Roku Życia

Cena:

37,00 

Na stanie

HA031

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

NOWY ŚWIAT OPOWIADANY – Scenariusze Obrazkowe Do Zajęć Rozwijających Mowę Z Małymi Dziećmi Od 2. Roku Życia

Metoda pracy oparta na dialogu i narracji dla logopedów, pedagogów i psychologówPublikacja zawiera 17 scenariuszy obrazkowych. Każdy składa się z dużych i zrozumiałych dla najmłodszych dzieci ilustracji, które dzięki swojej prostej formie skupiają uwagę maluchów na istocie wydarzeń. Scenariusze są podstawą do prowadzenia zajęć z wykorzystaniem elementów narracji. Obrazki pozwalają na wprowadzenie tematu i rozwinięcie go. Charakteryzuje je różnorodność tematyczna, dynamika akcji i ukazanie wyrazistych emocji. W dołączonych instrukcjach znajduje się sporo propozycji zabaw i przykłady uproszczonej narracji. Scenariusze zostały wielokrotnie zastosowane w praktyce terapeutycznej, uzyskały pełną akceptację dzieci.Publikacja to twórczy sposób na wspomaganie rozwoju małego dziecka.

Produkt NOWY ŚWIAT OPOWIADANY dostarcza wydawnictwo Harmonia. W naszym sklepie zgromadziliśmy setki rozmaitych materiałów dydaktycznych Gdańskiego wydawnictwa Harmonia. Produkty te są dedykowane każdemu, kto na co dzień jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku. Firma Harmonia działa na rynku wydawniczym już 30 lat. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje również wydawnictwo naukowe oferujące liczne prace naukowe dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Gavin Raid czy Shannon Green. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Barańska, Arkadiusz Maćkowiak, Kazimierz Słupek, Bogumiła Toczyńska i Iwona Tomasik. Jeżeli potrzebujesz wiarygodnych informacji z zakresu nowoczesnych trendów w psychoterapii dzieci, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Produkty tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie internetowym Juniora między innymi w działach: ćwiczenia lewopółkulowe, historyjki obrazkowe, emocje i relacje społeczne, percepcja wzrokowa oraz ćwiczenia pamięci. W sklepie Juniora.pl dostarczamy kompleksowe pomoce edukacyjne niezbędne w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w odszukaniu niezbędnych zestawów zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Nowy Swiat Opowiadany-Scenariusze Obrazkowe Do Zajęć Z Małymi Dziećmi Od 2 Roku Życia - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK