Nazwa produktu:

Nowe Kategoryzacje

Cena:

119,00 

Brak w magazynie

AC085

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

NOWE KATEGORYZACJE

Pomoc Nowe kategoryzacje przeznaczona jest dla dzieci uczących się podstaw reguł społecznych i językowych. Dokonywanie kategoryzacji wymaga dostrzegania cech wspólnych oraz różnicujących i jest warunkowane przez działanie zarówno lewej, jak i prawej półkuli mózgu.

Zestaw zawiera 55 klocków. Pozwala na ćwiczenie umiejętności kategoryzowania ze względu na takie cechy jak: kolor (4 kolory), wielkość (2 wielkości) i kształt (4 kształty).

Do zestawu dołączona jest instrukcja z przykładami ćwiczeń. W pudełku znajdują się również 4 karty z wzorami do układania (ćwiczenia analityczno-syntetyczne) i 3 dodatkowe klocki (w kolorze czarnym). Dodatkowe karty są dostępne do ściągnięcia poniżej.


Zestaw Nowe Kategoryzacje jest dostarczany przez Wydawnictwo Centrum Metody Krakowskiej. Wszystkie materiały publikowane przez Centrum Diagnostyczne stanowią fundamentalną część posiadanego przez sklep Juniora.pl asortymentu, gdyż naszym celem jest przede wszystkim dostarczanie kompleksowego wyposażenia potrzebnego do prowadzenia terapii wg Metod Krakowskiej®. Jeśli mają Państwo problem ze znalezieniem wszystkich artykułów, zapraszamy do kontaktu mailowego.

Metoda Krakowska® od lat jest z powodzeniem wykorzystywana w terapii dzieci z objawami ze spektrum zespołu Aspergera, zespołu downa czy alalii. Przede wszystkim opiera się ona na Symultaniczno-Sekwencyjnej Nauce Czytania®. Nauce czytania towarzyszy wiele innych ćwiczeń funkcji poznawczych u dzieci. Materiały dydaktyczne proponowane przez Wydawnictwo Centrum Metody Krakowskiej udostępniamy w sklepie Juniora między innymi w działach: grafomotoryka, programowanie języka, historyjki obrazkowe, nauka czytania – samogłoski oraz fleksja. Centrum diagnostyczne Metody Krakowskiej® regularnie organizuje także rozmaite szkolenia kierowane do rodziców a także terapeutów.

Nowe Kategoryzacje - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK