Neurobiologiczne Podstawy Rozwoju Poznawczego – Język

Cena:

59,00 

Na stanie

AC095

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Neurobiologiczne podstawy rozwoju poznawczego – Język

 “Język” to kolejna, czwarta część z serii “Neurobiologiczne Podstawy Rozwoju Poznawczego” autorstwa Prof. Jagody Cieszyńskiej-Rożek – twórczyni Metody Krakowskiej®.

Pozycja jest przeznaczona dla logopedów, terapeutów, psychologów oraz rodziców, których interesuje możliwość prowadzenia skutecznej stymulacji z wykorzystaniem wiedzy na temat neurobiologicznych podstaw prawidłowego przebiegu procesu uczenia się mowy.

Autorka opisuje między innymi rozwój mowy dziecka na różnych etapach życia, porusza problemy związane z dwujęzycznością, programowaniem języka, oraz zagrożeniem dysleksją. Przedstawia jak stymulować rozwój mowy dziecka w wieku niemowlęcym, poniemowlęcym i przedszkolnym. W książce można również znaleźć wyniki badań potwierdzające skuteczność Symultaniczno-Sekwencyjnej Nauki Czytania®, oraz informacje jak ważna jest wczesna nauka czytania na etapie kształtowania się języka u dziecka.

250 stron

Neurobiologiczne Podstawy Rozwoju Poznawczego – Język - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK