Neurobiologiczne Podstawy Rozwoju Poznawczego – Wzrok

Cena:

55,00 

Brak w magazynie

AC082

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Neurobiologiczne Podstawy Rozwoju Poznawczego – Wzrok

“Wzrok” to kolejna część z serii “Neurobiologiczne Podstawy Rozwoju Poznawczego” autorstwa Prof. Jagody Cieszyńskiej-Rożek – twórczyni Metody Krakowskiej ®.

Autorka opisuje w przystępny sposób kolejne etapy rozwoju percepcji wzrokowej, których znajomość pozwala na postawienie trafnej diagnozy oraz ustalenie programu terapeutycznego dla dzieci z zaburzeniami rozwoju.

Ponadto czytelnicy poznają zasady prowadzenia stymulacji funkcji wzrokowych, między innymi dowiedzą się jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia wzrokowej pamięci symultanicznej i sekwencyjnej oraz trening percepcji obrazów odwróconych.


Książka “Neurobiologiczne podstawy rozwoju poznawczego – Wzrok” wydawana jest przez Wydawnictwo Metody Krakowskiej. Wszystkie artykuły publikowane przez niniejszą placówkę stanowią bardzo istotną część posiadanego przez sklep Juniora.pl asortymentu, gdyż naszą ideą od samego początku jest dostarczanie komplementarnego wyposażenia potrzebnego do wg Metod Krakowskiej®. Jeśli masz problem z odnalezieniem wszystkich materiałów dydaktycznych, zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Metoda Krakowska® w ostatnich latach jest z powodzeniem stosowana w terapii dzieci z objawami zespołu Aspergera, porażenia mózgowego czy alalii. W głównym założeniu polega ona na Symultaniczno-Sekwencyjnej Nauce Czytania®. Procesowi terapii towarzyszy wiele innych ćwiczeń funkcji poznawczych różnego typu. Materiały dydaktyczne oferowane przez Wydawnictwo Metody Krakowskiej zamieściliśmy w sklepie Juniora między innymi w działach: analiza i synteza wzrokowa, programowanie języka – czasowniki, pomoce logopedyczne, nauka czytania oraz matematyka dla dzieci. Wydawnictwo Metody Krakowskiej® cyklicznie organizuje także przeróżne webinary kierowane do rodziców oraz nauczycieli.

Neurobiologiczne Podstawy Rozwoju Poznawczego – Wzrok - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK