Nazwa produktu:

NEUROBIOLOGICZNE PODSTAWY ROZWOJU POZNAWCZEGO – RUCH

Cena:

55,00 

Na stanie

AC086

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Neurobiologiczne Podstawy Rozwoju Poznawczego – Ruch

To kolejna, trzecia część z serii “Neurobiologiczne Podstawy Rozwoju Poznawczego” autorstwa Prof. Jagody Cieszyńskiej-Rożek – twórczyni Metody Krakowskiej ®.

Książka dotyczy rozwoju ruchowego dziecka w wieku prenatalnym, niemowlęcym, poniemowlęcym i przedszkolnym.

Pozycja przeznaczona jest dla logopedów, neurologopedów, psychologów dziecięcych, terapeutów, pedagogów, a także fizjoterapeutów, pragnących rozszerzyć swoją wiedzę na temat rozwoju funkcji poznawczych w kontekście terapii ruchowej.

Czytelnik znajdzie dokładny opis ćwiczeń rozwijających motorykę dużą, sprawność manualną i narządów artykulacyjnych, przeznaczonych dla dzieci w danym wieku.

Szczególnie cenne są informacje dotyczące kształtowania się dominacji stronnej i technik badania dominacji ręki i nogi.

Liczba stron: 210


Książka “Neurobiologiczne podstawy rozwoju poznawczego Ruch” dostarczany jest przez znane Wydawnictwo Metody Krakowskiej. Wszystkie pomoce logopedyczne dostarczane przez Centrum Diagnostyczne stanowią ważną część posiadanego przez nasz sklep asortymentu, gdyż naszym celem jest przede wszystkim dostarczanie komplementarnego wyposażenia niezbędnego do pracy wg Metod Krakowskiej®. Jeśli napotkałeś problem ze znalezieniem wszystkich materiałów, gorąco zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Metoda Krakowska® od lat jest z sukcesami wykorzystywana w terapii dzieci z objawami ze spektrum autyzmu, porażenia mózgowego czy afazji. W głównym założeniu opiera się ona na Symultaniczno-Sekwencyjnej Nauce Czytania® prof. Cieszyńskiej. Całemu procesowi terapeutycznemu towarzyszy sporo innych ćwiczeń funkcji poznawczych z zakresu różnych sfer. Pomoce logopedyczne proponowane przez Wydawnictwo Centrum Metody Krakowskiej znajdziesz w sklepie Juniora między innymi w kategoriach: logiczne myślenie, emocje i relacje społeczne, ćwiczenia lewopółkulowe, nauka czytania – samogłoski oraz wczesne wspomaganie rozwoju. Wydawnictwo Metody Krakowskiej® cyklicznie organizuje również rozmaite kursy i szkolenia kierowane do rodziców a także terapeutów.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

NEUROBIOLOGICZNE PODSTAWY ROZWOJU POZNAWCZEGO – RUCH - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

NEUROBIOLOGICZNE PODSTAWY ROZWOJU POZNAWCZEGO – RUCH - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK