Nazwa produktu:

Nawlekaj Nie Czekaj – Drewno

Cena:

55,00 

Na stanie

PL111

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Nawlekaj nie czekaj – DREWNO to gra edukacyjna przeznaczona dla dzieci młodszych i starszych.
Zastosowane w zabawie kule wykonane zostały z drewna, co daje dodatkowe doznania sensoryczne i nadaje grze elegancji.
Grę można również wykorzystać w trakcie terapii do ćwiczeń lewopółkulowych i percepcji wzrokowej. Gra jest znakomitym treningiem zręczności i świetnym ćwiczeniem pamięci.

Zadaniem uczestników gry jest zapamiętanie kolejności kolorów przedstawionych na karcie. Po sygnale należy odtworzyć wzór nawlekając jak najszybciej kolorowe kule na linkę. Poziom trudności można dostosować do możliwości graczy.

Zawartość pudełka:
-55 kart
-18 kul
-klepsydra
-3 linki
-80 żetonów
-instrukcja.

W sklepie Juniora oferujemy artykuły marki Alexander, które są wykorzystywane w terapii rozwoju najmłodszych. Firma już od dekad wytwarza pomysłowe zabawki oraz gry. W dobie popularyzowania wysoko rozwiniętych gier multimedialnych niezwykle ważne jest cykliczne dostarczanie rozwiązań gwarantujących rozsądną i rozwijającą rozrywkę dla rodziców i dzieci. Asortyment tego rodzaju idealnie wpisuje się w zasady promowane przez założycieli Metody Krakowskiej®, z tego powodu właśnie oferujemy go w naszej ofercie. Do popularnych i szczególnie polecanych produktów należą między innymi: Pamięć 3d, Pisanie i zmazywanie, Opowieści dziwnej treści, Nawlekaj nie czekaj oraz Dni tygodnia. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, motoryka mała i duża, logiczne myślenie – kategoryzacje, percepcja oraz analiza i synteza wzrokowa.

Celem sklepu Juniora.pl jest dostarczanie kompleksowych materiałów edukacyjnych potrzebnych w pracy terapii wg Metody Krakowskiej®. Dlatego rozliczne artykuły umieściliśmy w tematycznych kategoriach, aby ułatwić Państwu poszukiwanie asortymentu, który jest potrzebny w obecnej fazie terapii. Jeśli mimo wszystko mają Państwo problemy ze zorganizowaniem odpowiednich artykułów, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Nawlekaj Nie Czekaj – Drewno - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK