Nazwa produktu:

MYŚLĘ, ROZWIĄZUJE I.....WIEM! ĆWICZENIA KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE DLA UCZNIÓW klas 4-6

Cena:

22,35 

Na stanie

HA220

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

MYŚLĘ, ROZWIĄZUJĘ I… WIEM! – Ćwiczenia Korekcyjno-Kompensacyjne Dla Uczniów Klas 4–6

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne prowadzone są głównie z dziećmi, które mają problemy z nauką wynikające z nieharmonijnego lub opóźnionego rozwoju. Pomoc tym uczniom polega na:

– korygowaniu zaburzonych funkcji,

– zastępowaniu zaburzonej funkcji inną,

– usprawnianiu funkcji będących w normie.

Niniejsze ćwiczenia zostały przygotowane dla uczniów klas 4–6 i podzielone na działy skupiające się na poszczególnych umiejętnościach, z którymi dzieci w tym wieku najczęściej mają problemy. Są to:

  • sprawność manualna,
  • grafomotoryka,
  • percepcja wzrokowa,
  • percepcja słuchowa,
  • pisanie,
  • czytanie.

Wszystkie zadania przedstawione w tej publikacji mogą być wykorzystane nie tylko w trakcie zajęć korekcyjno-kompensacyjnych (grupowych lub indywidualnych), ale także jako ćwiczenia dodatkowe na lekcjach, w świetlicy lub w domu.

Produkt MYŚLĘ, ROZWIĄZUJĘ I… WIEM! dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W Juniora.pl skompletowaliśmy kilkaset wartościowych pomocy dydaktycznych Gdańskiego wydawnictwa Harmonia. Materiały są przeznaczone dla każdego, kto na co dzień jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Firma Harmonia z powodzeniem funkcjonuje na rynku wydawniczym już wiele lat. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje także znane wydawnictwo naukowe oferujące liczne opracowania dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Gavin Raid czy Elana Newman. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Barańska, Renata Naprawa, Romana Sprawka, Bogumiła Toczyńska oraz Grażyna Wasilewicz. Jeżeli szukasz wiarygodnych informacji z zakresu aktualnych trendów w edukacji dzieci, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Produkty tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie internetowym Juniora między innymi w kategoriach: pomoce edukacyjne – szkoła, programowanie języka, logiczne myślenie, percepcja oraz nauka czytania.

Co bardzo istotne, oferujemy przede wszystkim kompleksowe pomoce edukacyjne potrzebne w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w znalezieniu niezbędnych pomocy zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „MYŚLĘ, ROZWIĄZUJE I…..WIEM! ĆWICZENIA KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE DLA UCZNIÓW klas 4-6”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK