Nazwa produktu:

MYŚLĘ, CZYTAM, RYSUJĘ-ZESZYT 2 (4 LALEK)

Cena:

29,00 

Na stanie

AA080

48 godz.

Uwaga, urlop 8-12 sierpnia 🌤️🏖️

Zamówienia złożone po 5 sierpnia godz. 12:00 będziemy mogli wysłać po 15 sierpnia

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Myślę, Czytam, Rysuję-Zeszyt 2 ( 4 Lalek)

Rozwojowy profil terapii to seria, która powstała na bazie wieloletnich doświadczeń terapeutów w pracy z dziećmi z różnymi zaburzeniami oraz wiedzy na temat rozwoju dziecka zdrowego.

Zadania zawarte w książkach „Myślę, czytam, rysuję” są usystematyzowane zgodnie z pojawiającymi się umiejętnościami oczekiwanymi w rozwoju dziecka. Obejmują obszary podstawowych funkcji poznawczych, które można było przedstawić w formie podręcznika. Każda z książek, może być wykorzystana w pracy z grupą przedszkolną. Może stać się podręcznikiem wspomagającym pracę terapeuty.

Dorosły znajdzie tu ćwiczenia, które umożliwią mu dokonanie oceny umiejętności rozwojowych dziecka. Pozwolą oddziaływać na wszystkie sfery poznawcze, utrwalić osiągnięte sprawności, stymulować pojawienie się kolejnych kamieni milowych.

Książeczki „Myślę, czytam, rysuję” przeznaczone są dla:

– dzieci zdrowych, którym dorośli chcą towarzyszyć w ich rozwoju,
– dzieci z zaburzeniami, którym dorośli chcą pomóc zniwelować skutki nieprawidłowości
w rozwoju.

Książki „Myślę, czytam, rysuję” to bogaty zbiór zadań napisany zgodnie z etapami rozwoju funkcji poznawczych dziecka.

Ćwiczenia są tak skonstruowane, by dziecko mogło opanować umiejętności na kolejnych poziomach. Dorosły wybiera poziom podstawowy, od którego rozpocznie pracę z dzieckiem.

Pracując z książką należy kierować się chronologią względną (wiekiem rozwojowym), wspierając sfery najbliższego rozwoju dziecka. Podział na trzy poziomy wiekowe jest umowny. Na podstawie ćwiczeń zawartych w książeczkach dorosły dokonuje wyboru poziomu podstawowego (książki), od którego rozpocznie pracę, ustali zakres oddziaływań. W ten sposób dążyć będzie do opanowania przez dziecko sprawności na kolejnych poziomach. Może to oznaczać, że zadania zawarte w książeczce dla czterolatka realizować będzie dziecko trzyletnie, a w książeczce dla pięciolatka dziecko czteroletnie.

Ogólnej orientacji dotyczącej przebiegu rozwoju dziecka może dokonać zapoznając się z sylwetką dziecka.

Zeszyt: oprawa miękka, format A4

Środek: 1 28 stron czarno-białych z perforacją (do wyrywania)

Autor: Agnieszka Bala

Wydanie I

Kraków 2013

ISBN 978-83-61022–30-5

Niniejszy produkt „Myślę, czytam, rysuję. Zeszyt 2 (4 latek)” pochodzi z asortymentu wydawnictwa Arson. Firma ta oferuje ponad sto produktów wspierających pracę logopedyczną z dziećmi. W naszym sklepie online pomagamy w zamówieniu kompleksowych pomocy pomocnych w terapii wg Metody Krakowskiej®, duża część z nich pochodzi właśnie z kolekcji Arson.

Kolekcja marki Arson zawiera między innymi: pomoce dydaktyczne, gry edukacyjne, a także specjalistyczne książki. Chociaż w naszym sklepie internetowym koncentrujemy się przede wszystkim na dostarczaniu pomocy mających zastosowanie w terapii dzieci z zaburzeniami rozwoju, to mnóstwo z oferowanych produktów perfekcyjnie sprawdza się jako pomoce dydaktyczne dla wszystkich dzieci. Artykuły firmy Arson znajdą Państwo w naszym serwisie między innymi w następujących kategoriach: programowanie języka, percepcja, nauka pisania, wczesne wspomaganie rozwoju oraz książki. Masz jakieś wątpliwości dotyczące produktu „Myślę, czytam, rysuję. Zeszyt 2 (4 latek)”? Gorąco zachęcamy do lub przez profil na Facebooku.

 

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!