Nazwa produktu:

MYŚLĘ, CZYTAM, RYSUJĘ-PAKIET PRZEDSZKOLAKA

Cena:

85,00 

Na stanie

AA082

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Myślę, Czytam, Rysuję-Pakiet Przedszkolaka

Rozwojowy profil terapii to seria, która powstała na bazie wieloletnich doświadczeń terapeutów w pracy z dziećmi z różnymi zaburzeniami oraz wiedzy na temat rozwoju dziecka zdrowego.

Zadania zawarte w książkach „Myślę, czytam, rysuję” są usystematyzowane zgodnie z pojawiającymi się umiejętnościami oczekiwanymi w rozwoju dziecka. Obejmują obszary podstawowych funkcji poznawczych, które można było przedstawić w formie podręcznika. Każda z książek, może być wykorzystana w pracy z grupą przedszkolną. Może stać się podręcznikiem wspomagającym pracę terapeuty.

Dorosły znajdzie tu ćwiczenia, które umożliwią mu dokonanie oceny umiejętności rozwojowych dziecka. Pozwolą oddziaływać na wszystkie sfery poznawcze, utrwalić osiągnięte sprawności, stymulować pojawienie się kolejnych kamieni milowych.

Książeczki „Myślę, czytam, rysuję” przeznaczone są dla:

– dzieci zdrowych, którym dorośli chcą towarzyszyć w ich rozwoju,
– dzieci z zaburzeniami, którym dorośli chcą pomóc zniwelować skutki nieprawidłowości
w rozwoju.

Książki „Myślę, czytam, rysuję” to bogaty zbiór zadań napisany zgodnie z etapami rozwoju funkcji poznawczych dziecka.

Ćwiczenia są tak skonstruowane, by dziecko mogło opanować umiejętności na kolejnych poziomach. Dorosły wybiera poziom podstawowy, od którego rozpocznie pracę z dzieckiem.

Pracując z książką należy kierować się chronologią względną (wiekiem rozwojowym), wspierając sfery najbliższego rozwoju dziecka. Podział na trzy poziomy wiekowe jest umowny. Na podstawie ćwiczeń zawartych w książeczkach dorosły dokonuje wyboru poziomu podstawowego (książki), od którego rozpocznie pracę, ustali zakres oddziaływań. W ten sposób dążyć będzie do opanowania przez dziecko sprawności na kolejnych poziomach. Może to oznaczać, że zadania zawarte w książeczce dla czterolatka realizować będzie dziecko trzyletnie, a w książeczce dla pięciolatka dziecko czteroletnie.

Ogólnej orientacji dotyczącej przebiegu rozwoju dziecka może dokonać zapoznając się z sylwetką dziecka.

Pakiet zawiera: 3 zeszyty w oprawie miękkiej, format A4

Środek:od 128-138 stron czarno-białych z perforacją (do wyrywania)

Autor: Agnieszka Bala

Wydanie I

Kraków 2013

ISBN 978-83-61022–32-2


Produkt „Myślę, czytam, rysuję – Pakiet przedszkolaka” pochodzi z oferty wydawnictwa Arson. Firma ta dostarcza setki produktów wspierających pracę terapeutyczną z najmłodszymi. W naszym sklepie internetowym pomagamy w zakupie komplementarnych materiałów nieodzownych w terapii Metodą Krakowską®, sporo z nich pochodzi właśnie z kolekcji Arson.

Kolekcja firmy Arson zawiera np.:: pomoce terapeutyczne, ćwiczenia słuchowe, a także specjalistyczne publikacje. Chociaż w naszym sklepie online skupiamy się na dostarczaniu produktów mających zastosowanie w terapii dzieci z zaburzeniami rozwoju, to sporo proponowanych produktów rewelacyjnie sprawdza się jako pomoce dydaktyczne dla wszystkich dzieci. Produkty firmy Arson znajdą Państwo w naszym katalogu między innymi w następujących działach: ćwiczenia lewopółkulowe, wyrażenia dźwiękonaśladowcze, słucham i uczę się mówić, wczesne wspomaganie rozwoju oraz ćwiczenia pamięci. Mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące produktu „Myślę, czytam, rysuję – Pakiet przedszkolaka” ? Gorąco zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez FB.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „MYŚLĘ, CZYTAM, RYSUJĘ-PAKIET PRZEDSZKOLAKA”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

MYŚLĘ, CZYTAM, RYSUJĘ-PAKIET PRZEDSZKOLAKA - 20902

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK