Mowa Ciała

Cena:

33,00 

Na stanie

HA045

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Mowa Ciała

to zestaw ćwiczeń, który wprowadza dzieci w świat komunikacji niewerbalnej. Język ciała, gestów i zachowań uzupełnia naszą mowę, wzmacnia przekazywane treści i informuje o naszych emocjach.

Książka powstała z myślą o dzieciach, dla których to, co niewypowiedziane, nie zawsze jest łatwe i zrozumiałe. Dzięki zdjęciom przedstawiającym najbardziej popularne zachowania publikacja pozwala ćwiczyć komunikację niewerbalną, tak bardzo przydatną w życiu.

Produkt Mowa ciała dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie internetowym prezentujemy setki rozmaitych pomocy terapeutycznych wydawnictwa Harmonia. Materiały są dedykowane każdemu, kto na co dzień jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Firma pełni istotną rolę na polskim rynku wydawniczym już lat dziewięćdziesiątych. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje także znane wydawnictwo naukowe oferujące liczne opracowania dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Gavin Raid czy Temple Grandin. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Barańska, Magdalena Hinz, Kazimierz Słupek, Agnieszka Borowska-Kociemba oraz Iwona Tomasik. Jeżeli szukasz rzetelnych informacji z obszaru aktualnych trendów w terapii dziecięcej, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Produkty tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie internetowym Juniora między innymi w działach: ćwiczenia lewopółkulowe, poprawna wymowa, wydawnictwo Harmonia, grafomotoryka oraz ćwiczenia pamięci.

W sklepie Juniora.pl oferujemy kompleksowe pomoce edukacyjne niezbędne w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w zamówieniu niezbędnych produktów serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Mowa Ciała - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK