Nazwa produktu:

MOJE SYLABKI ZESTAW 4 (nowe wydanie)

Cena:

110,00 

Na stanie

AI241

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

MOJE SYLABKI – ZESTAW 4 ( Nowe Wydanie )

Nowe, zmienione wydanie:

  • większa czcionka,
  • współczesne ilustracje,
  • prosty i praktyczny układ graficzny,
  • dodatkowe ćwiczenia do układania, wycinania, wyklejania,
  • pierwsze ćwiczenia do czytania ze zrozumieniem (zdania bez rysunków).

Zawartość teczki:

  • 60 kart ćwiczeń (sylaby otwarte i zamknięte ze spółgłoskami: SZ, Ż, RZ, CH, H, Ł, Ć, DZ, CZ, DŻ, krótkie wyrazy jednosylabowe, dwuznaki, pytania sprawdzające rozumienie tekstu, teksty, krzyżówki sylabowe),
  • szczegółowa instrukcja z opisem metody.

Program MOJE SYLABKI służy dzieciom od ponad dziesięciu lat. Umożliwia naukę czytania w najłatwiejszy sposób – sylabami. W skład programu wchodzi pięć teczek z ćwiczeniami (MOJE SYLABKI, zestawy 1-5) oraz inne, zintegrowane z nimi publikacje.

Program jest przeznaczony:

  • dla przedszkolaków i uczniów zerówek, rozpoczynających naukę czytania,
  • dla dzieci z dysleksją, jako pomoc w terapii zaburzeń komunikacji językowej.

Zestawy ćwiczeń zostały opracowane tak, by mogli z nich korzystać nauczyciele, logopedzi i pedagodzy oraz rodzice w czasie nauki i zabawy z dziećmi w domu.

Zestaw jest kompatybilny z pierwszym wydaniem MOICH SYLABEK. Części z pierwszego i drugiego wydania można mieszać ze sobą.

Czwarty zestaw serii Moje Sylabki oferowany przez polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w najróżniejszych pomocach edukacyjnych. W naszym serwisie prezentujemy ok. 200 pozycji przeznaczonych zarówno dla rodziców i ich dzieci jak i opiekunów osób dorosłych ze schorzeniami różnego typu, np.: afazja, udar mózgu czy choroba Canavan. Wydawnictwo WIR oferuje również przydatną literaturę tworzoną dla nauczycieli a także opiekunów. Liczne pomoce z katalogu w/w firmy można znaleźć w naszym sklepie w rozmaitych kategoriach, np.: ćwiczenia lewopółkulowe, programowanie języka – rzeczowniki, motoryka mała i duża, logiczne myślenie – myślenie sytuacyjne, matematyka dla dzieci, a także emocje i relacje społeczne. Eksperci z wydawnictwa WIR od wielu lat organizują także różnego typu szkolenia poświęcone zagadnieniom z obszaru nieprawidłowości rozwojowych. Akcesoria dydaktyczne WIR znakomicie sprawdzają się na wielu etapach pracy dydaktycznej Metodą Krakowską®. Do sprawdzonych produktów tej marki należą między innymi: Matematyka krok po kroku, Mój język polski, Dysleksja – ćwiczenia językowe, Terapia funkcji poznawczych oraz Godzina wychowawcza jak malowana.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „MOJE SYLABKI ZESTAW 4 (nowe wydanie)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

MOJE SYLABKI ZESTAW 4 (nowe wydanie) - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Majówka!

We wtorek 2 maja mamy wolne.

Zamówienia będziemy realizować od 4 maja (czwartek).

MOJE SYLABKI ZESTAW 4 (nowe wydanie) - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK