Nazwa produktu:

Moje Sylabki Zestaw 3 (Nowe Wydanie)

Cena:

129,00 

Na stanie

AI240

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

MOJE SYLABKI – ZESTAW 3 ( Nowe Wydanie )

Nowe, zmienione wydanie:

  • większa czcionka,
  • współczesne ilustracje,
  • prosty i praktyczny układ graficzny,
  • dodatkowe ćwiczenia do układania, wycinania, wyklejania,
  • pierwsze ćwiczenia do czytania ze zrozumieniem (zdania bez rysunków).

Zawartość teczki:

  • 60 kart ćwiczeń (sylaby otwarte i zamknięte ze spółgłoskami: P, M, B, L, F, W, T, D, S, Z, K, G, J, N, wyrazy jednosylabowe, pseudowyrazy, zdania i proste teksty),
  • szczegółowa instrukcja z opisem metody.

Program MOJE SYLABKI służy dzieciom od ponad dziesięciu lat. Umożliwia naukę czytania w najłatwiejszy sposób – sylabami. W skład programu wchodzi pięć teczek z ćwiczeniami (MOJE SYLABKI, zestawy 1-5) oraz inne, zintegrowane z nimi publikacje.

Program jest przeznaczony:

  • dla przedszkolaków i uczniów zerówek, rozpoczynających naukę czytania,
  • dla dzieci z dysleksją, jako pomoc w terapii zaburzeń komunikacji językowej.

Zestawy ćwiczeń zostały opracowane tak, by mogli z nich korzystać nauczyciele, logopedzi i pedagodzy oraz rodzice w czasie nauki i zabawy z dziećmi w domu.

Zestaw jest kompatybilny z pierwszym wydaniem MOICH SYLABEK. Części z pierwszego i drugiego wydania można mieszać ze sobą.

Oferowany produkt “MOJE SYLABKI ZESTAW 3 (nowe wydanie)” został opracowany przez doceniane polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w najróżniejszych pomocach edukacyjnych. W naszym serwisie oferujemy prawie 200 produktów przeznaczonych zarówno dla rodziców i ich dzieci jak i opiekunów osób dorosłych z zaburzeniami różnego typu: afazja, zespoły otępienne czy choroba Parkinsona. Polskie wydawnictwo WIR dostarcza również naukową literaturę stworzoną dla nauczycieli a także różnych terapeutów. Liczne pomoce z katalogu w/w marki można znaleźć w naszym sklepie internetowym w różnych działach, takich jak: ćwiczenia lewopółkulowe, programowanie języka – rzeczowniki, grafomotoryka – ćwiczenie ręki, poprawna wymowa, percepcja oraz wczesne wspomaganie rozwoju. Pedagodzy oraz terapeuci z wydawnictwa WIR systematycznie organizują także najrozmaitsze szkolenia i webinary poświęcone zagadnieniom z obszaru zaburzeń rozwoju. Akcesoria dydaktyczne tej marki idealnie sprawdzają się w różnych etapach pracy logopedycznej Metodą Krakowską®. Do znanych kolekcji wydawnictwa należą m.in.: Matematyka krok po kroku, Mój język polski, Zwierz się zwierza, Autyzm ćwiczenia stolikowe oraz Godzina wychowawcza jak malowana.

Moje Sylabki Zestaw 3 (Nowe Wydanie) - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK