Nazwa produktu:

MOJE SYLABKI: NAUKA PISANIA -ZESZYT ĆWICZEŃ CZ.1

Cena:

34,00 

Brak w magazynie

AI016

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Moje Sylabki: Nauka Pisania – Zeszyt Ćwiczeń Cz. 1

Nauka pisania 1 to uzupełnienie serii Moje Sylabki.
Zeszyt ćwiczeń do nauki pisania przeznaczony jest dla dzieci uczących się czytać metodą sylabową, toteż system wprowadzania kolejnych sylab, wyrazów, pierwszych zdań jest ściśle z nią powiązany.

W zeszytach zastosowano metodę pisania wielkimi literami, ponadto ćwiczenia wzbogacono o dodatkowe zadania stymulujące rozwój małej motoryki: szeregi, sekwencje, labirynty, rysowanie po śladzie.

41 stron

Format: A4

Opracowanie: Agnieszka Suder

Konsultacja merytoryczna: Agnieszka Fabisiak-Majcher, Elżbieta Ławczys

Oferowany produkt MOJE SYLABKI: NAUKA PISANIA -ZESZYT ĆWICZEŃ CZ.1 dostarczany jest przez doceniane polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w najróżniejszych materiałach dydaktycznych. W sklepie Juniora.pl oferujemy niemal 200 produktów przeznaczonych zarówno dla rodziców i ich dzieci jak i opiekunów osób dorosłych z zaburzeniami różnego typu, np.: demencja, udar mózgu czy choroba Canavan. Marka WIR dostarcza także naukową literaturę stworzoną dla nauczycieli a także rodziców. Pozycje z katalogu w/w marki umieściliśmy w naszym sklepie internetowym w rozmaitych kategoriach, np.: książeczki edukacyjne dla dzieci, programowanie języka – rzeczowniki, motoryka mała i duża, logiczne myślenie – myślenie sytuacyjne, percepcja wzrokowa oraz pomoce logopedyczne. Pedagodzy oraz terapeuci z wydawnictwa WIR regularnie organizują także rozmaite szkolenia i warsztaty dedykowane tematom z zakresu nieprawidłowości rozwojowych. Akcesoria logopedyczne WIR bardzo dobrze sprawdzają się w różnych etapach pracy dydaktycznej Metodą Krakowską®. Do znanych materiałów wydawnictwa należą m.in.: Czytanie ze zrozumieniem, Moje pierwsze słowa, Dysklekcja, Moje układanki oraz Logopotyczki.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

MOJE SYLABKI: NAUKA PISANIA -ZESZYT ĆWICZEŃ CZ.1 - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

MOJE SYLABKI: NAUKA PISANIA -ZESZYT ĆWICZEŃ CZ.1 - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK