Nazwa produktu:

Moje Pierwsze Czasowniki

Cena:

65,00 

Brak w magazynie

AI147

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Moje Pierwsze Czasowniki

to zestaw przeznaczony do zabawy z najmłodszymi dziećmi, który wprowadza je w świat podstawowych, codziennych czynności. Poprzez zabawę dziecko uczy się odpowiadać na pytania: CO ROBI? CO ROBISZ?, przyswaja poprawne formy czasownika, buduje pierwsze zdania. Zestaw jest doskonałym narzędziem wspierającym rozwój mowy.

W skład kompletu wchodzi materiał obrazkowy oraz, co ważne – etykiety i dymki z napisami, dzięki którym zestaw może służyć również jako pomoc w nauce czytania.

Moje pierwsze czasowniki są z powodzeniem stosowane w trakcie terapii logopedycznej, psychologicznej lub pedagogicznej, w pracy z dziećmi dwujęzycznymi, dziećmi z zaburzonym i opóźnionym rozwojem języka, z alalią, afazją, zespołem Aspergera, z autyzmem, Zespołem Downa.

W zestawie:
– 18 kart ilustrujących czynności,
– etykiety z pytaniami,
– etykiety z czasownikami w 3. os. l. poj.,
– dymki z czasownikami w 1. os. l. poj.

Oferowany produkt MOJE PIERWSZE CZASOWNIKI dostarczany jest przez doceniane krajowe wydawnictwo WIR specjalizujące się w najróżniejszych pomocach dydaktycznych. W naszym sklepie online prezentujemy prawie 200 zestawów przeznaczonych zarówno dla rodziców i ich dzieci jak również opiekunów osób dorosłych z zaburzeniami typu: afazja, zespół Aspergera czy choroba Parkinsona. Firma WIR zapewnia także fachową literaturę stworzoną dla nauczycieli i terapeutów. Pozycje z oferty w/w marki umieściliśmy w naszym sklepie online w rozmaitych kategoriach, takich jak: książeczki edukacyjne dla dzieci, nauka czytania – proste teksty, grafomotoryka, logiczne myślenie, percepcja wzrokowa oraz dysleksja. Eksperci z wydawnictwa WIR regularnie organizują również tematyczne szkolenia i warsztaty dedykowane zagadnieniom z obszaru nieprawidłowości rozwoju. Materiały szkoleniowe tej marki świetnie sprawdzają się na wielu obszarach pracy terapeutycznej Metodą Krakowską®. Do popularnych zestawów tej marki należą m.in.: Czytanie ze zrozumieniem, Ćwiczenia do terapii afazji, Zwierz się zwierza, Trudne sytuacje społeczne oraz Logotomy.

Moje Pierwsze Czasowniki - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK