Nazwa produktu:

MOJE PIERWSZE CZASOWNIKI

Cena:

65,00 

Na stanie

AI147

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Moje Pierwsze Czasowniki

to zestaw przeznaczony do zabawy z najmłodszymi dziećmi, który wprowadza je w świat podstawowych, codziennych czynności. Poprzez zabawę dziecko uczy się odpowiadać na pytania: CO ROBI? CO ROBISZ?, przyswaja poprawne formy czasownika, buduje pierwsze zdania. Zestaw jest doskonałym narzędziem wspierającym rozwój mowy.

W skład kompletu wchodzi materiał obrazkowy oraz, co ważne – etykiety i dymki z napisami, dzięki którym zestaw może służyć również jako pomoc w nauce czytania.

Moje pierwsze czasowniki są z powodzeniem stosowane w trakcie terapii logopedycznej, psychologicznej lub pedagogicznej, w pracy z dziećmi dwujęzycznymi, dziećmi z zaburzonym i opóźnionym rozwojem języka, z alalią, afazją, zespołem Aspergera, z autyzmem, Zespołem Downa.

W zestawie:
– 18 kart ilustrujących czynności,
– etykiety z pytaniami,
– etykiety z czasownikami w 3. os. l. poj.,
– dymki z czasownikami w 1. os. l. poj.

Oferowany produkt MOJE PIERWSZE CZASOWNIKI dostarczany jest przez doceniane krajowe wydawnictwo WIR specjalizujące się w najróżniejszych pomocach dydaktycznych. W naszym sklepie online prezentujemy prawie 200 zestawów przeznaczonych zarówno dla rodziców i ich dzieci jak również opiekunów osób dorosłych z zaburzeniami typu: afazja, zespół Aspergera czy choroba Parkinsona. Firma WIR zapewnia także fachową literaturę stworzoną dla nauczycieli i terapeutów. Pozycje z oferty w/w marki umieściliśmy w naszym sklepie online w rozmaitych kategoriach, takich jak: książeczki edukacyjne dla dzieci, nauka czytania – proste teksty, grafomotoryka, logiczne myślenie, percepcja wzrokowa oraz dysleksja. Eksperci z wydawnictwa WIR regularnie organizują również tematyczne szkolenia i warsztaty dedykowane zagadnieniom z obszaru nieprawidłowości rozwoju. Materiały szkoleniowe tej marki świetnie sprawdzają się na wielu obszarach pracy terapeutycznej Metodą Krakowską®. Do popularnych zestawów tej marki należą m.in.: Czytanie ze zrozumieniem, Ćwiczenia do terapii afazji, Zwierz się zwierza, Trudne sytuacje społeczne oraz Logotomy.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

MOJE PIERWSZE CZASOWNIKI - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

MOJE PIERWSZE CZASOWNIKI - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK