Nazwa produktu:

Moje Otoczenie-Ćwiczenia Wspomagające

Cena:

66,00 

Na stanie

AI179

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Moje Otoczenie – Ćwiczenia Wspomagające

to zestaw pomocy przeznaczony dla pacjentów z zaburzeniami funkcji poznawczych: pamięci, uwagi, myślenia, mowy, gnozji, praksji oraz innych. Zadania zostały skonstruowane w oparciu o zakres tematyczny najbliższy pacjentowi – jego własne otoczenie. Można je wykonywać samodzielnie bądź z pomocą opiekuna lub terapeuty, zależnie od możliwości pacjenta. Zadania różnią się poziomem trudności i mogą być rozwiązywane w dowolnej kolejności, niezależnie od bloków tematycznych, na jakie została podzielona książka.

Weronika Żmuda – psycholog, od 2013 roku pracuje w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Katowicach na Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej, Oddziale Udarowym, Oddziale Neurologii oraz w przyklinicznej Poradni Leczenia Bólu. Wykładowca akademicki SUM na kierunku neurobiologia. Współprowadząca grupę wsparcia Śląskiego Stowarzyszenia Alzheimerowskiego.

Tatiana Lewicka – specjalista neurologopeda, zatrudniona w Uniwersyteckim Centrum Medycznym w Katowicach. Na co dzień pracuje z pacjentami mającymi zaburzenia komunikowania się oraz poznawcze w konsekwencji uszkodzenia obwodowego i ośrodkowego układu nerwowego, ze szczególnym uwzględnieniem chorób neurozwyrodnieniowych.

Aleksandra Gnacek – psycholog, psychoterapeuta w nurcie poznawczo-behawioralnym. Na co dzień pracuje w Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej, gdzie zajmuje się usprawnianiem funkcjonowania poznawczego u pacjentów po udarach mózgu, a także udzielaniem wsparcia psychologicznego chorym oraz ich rodzinom.

Format: A4 (karty pracy z prawem do kopiowania do celów dydaktycznych)
ISBN: 978-83-65423-32-0
Liczba stron: 84

Oferowany produkt MOJE OTOCZENIE-ĆWICZENIA WSPOMAGAJĄCE oferowany jest przez wieloletnie krajowe wydawnictwo WIR specjalizujące się w różnych materiałach terapeutycznych. W sklepie Juniora.pl oferujemy niemal 200 pozycji przeznaczonych zarówno dla terapeutów dziecięcych jak i opiekunów osób dorosłych ze schorzeniami różnego typu, np.: demencja, zespoły otępienne czy choroba Alexandra. Polskie wydawnictwo WIR oferuje również profesjonalną literaturę przeznaczoną dla nauczycieli i rodziców. Pozycje z oferty w/w wydawnictwa znajdą Państwo w naszym sklepie online w rozmaitych działach, między innymi: książki o rozwoju dziecka, programowanie języka, motoryka mała i duża, logiczne myślenie, matematyka dla dzieci oraz emocje i relacje społeczne. Profesjonalni terapeuci z wydawnictwa WIR systematycznie organizują także różnego typu szkolenia i warsztaty poświęcone problematyce zaburzeń rozwoju. Artykuły dydaktyczne tej marki dobrze sprawdzają się w różnych obszarach pracy dydaktycznej Metodą Krakowską®. Do sprawdzonych produktów tej marki należą m.in.: Kocham szkołę!, Mój język polski, Dyslekcja – ćwiczenia językowe, Trudne sytuacje społeczne oraz Godzina wychowawcza jak malowana.

Moje Otoczenie-Ćwiczenia Wspomagające - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK