Nazwa produktu:

Moje Emocje. Jak Pokonać Złość I Smutek?

Cena:

34,00 

Brak w magazynie

AT259

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Moje emocje. Jak pokonać złość i smutek – Zeszyt ćwiczeń

Kolorowy zeszyt ćwiczeń dla dzieci, które chcą radzić sobie z emocjami i czuć się lepiej wśród innych ludzi.

Dzieci bywają czasem smutne, rozzłoszczone, zdenerwowane. Ich płacz może oznaczać tak wiele: frustrację, zazdrość, niespełnione oczekiwania, stres… Zdarza się, że trudno im odnaleźć spokój. A jeszcze trudniej jest zrozumieć swoje emocje i umieć je nazwać.

Zapraszam Was w podróż po ciekawym i kolorowym, choć często nieoczywistym świecie dziecięcych emocji. Dzięki prostym ćwiczeniom Twoje dziecko dowie się, co się z nim dzieje i jak może sobie pomóc, gdy ma gorszy dzień. Pozna sposoby na powrót do równowagi i poprawę humoru.

Polecam ten zeszyt ćwiczeń szczególnie tym dzieciom, które mają trudności z rozpoznawaniem emocji u siebie lub innych. Tym, które nie radzą sobie i nie przeżywają złości czy smutku konstruktywnie. Tym, które mają kłopoty w nawiązywaniu i podtrzymywaniu relacji z rówieśnikami.

W wykonywaniu ćwiczeń może dziecku towarzyszyć osoba dorosła, która wyjaśni polecenia i będzie uważnym i wrażliwym przewodnikiem po świecie emocji. Dla Ciebie czas spędzony z dzieckiem stanie się zapewne okazją do zrozumienia jego potrzeb i uczuć. Kto wie… może odkryjesz także swoje?

Z zeszytu ćwiczeń “Moje emocje” mogą korzystać już dzieciaki od 6 roku życia.

88 stron 190×230

Autorka: Pachocka Anna

Moje Emocje. Jak Pokonać Złość I Smutek? - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK