Moja Supermoc. Uważność i Spokój Żabki

Cena:

63,00 

Na stanie

AT437

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Moja Supermoc. Uważność i spokój żabki. Historie, gry i zabawy mindfulness

Po ogromnie pozytywnym odbiorze książki Uważność i spokój żabki, nadchodzi prawdopodobnie kolejny bestseller holenderskiej terapeutki Eline Snel – Moja Supermoc. Uważność i spokój żabki. Historie, gry i zabawy mindfulness. Tym razem książka dedykowana jest dzieciom od 5 do 8 lat.

W dzisiejszych czasach coraz trudniej maluchom zachować spokój. Rozpraszane wieloma bodźcami z otoczenia, nie potrafią skupić się nawet na najprostszych zadaniach. Częstym powodem dekoncentracji są godziny spędzone przed ekranem komputera, tabletu lub telefonu. Pojawiające się problemy w szkole, stres, nieprzespane noce powodują, że rodzice często rozkładają ręce.

Autorka opracowała w tej książce mnóstwo gier, wyzwań, opowiadań i zadań, które nie tylko zaciekawią dziecko, ale również pozwolą mu poznać siebie, odkryć swoje emocje i potrzeby. Dziecko staje się spokojniejsze, radośniejsze, nabiera większej ochoty i energii do życia. Zaczyna ufać sobie oraz osobom w swoim otoczeniu. Potrafi określić co dzieje się w danym momencie, jest coraz bardziej świadome i akceptuje to.

Już ponad milion dzieci na całym świecie nauczyło się koncentracji dzięki metodzie żabki.

Moja Supermoc. Uważność i Spokój Żabki - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK