Nazwa produktu:

MÓJ PIERWSZY DZIENNIK UCZUĆ

Cena:

14,48 

Na stanie

HA213

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

MÓJ PIERWSZY DZIENNIK UCZUĆ

Dziennik uczuć jest metodą polegającą na obserwacji własnych emocji i uczuć oraz rozpoznawaniu sytuacji, które je wywołały. Może to służyć samopoznaniu, rozwijaniu samoakceptacji i nabywaniu umiejętności nazywania przeżyć za pomocą słów.

Wspólne lub częściowo wspólne wypełnianie dziennika z dzieckiem może być doskonałym wstępem do rozmowy o emocjach i uczeniu najmłodszych akceptacji dla nich oraz służyć pogłębianiu relacji między rodzicem i maluchem.

Książeczka ta jest przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym i młodszym szkolnym oraz ich rodziców, a także psychologów, psychoterapeutów, pedagogów pracujących z najmłodszymi i wspierających ich rozwój emocjonalny.

Autor: Marta Knapińska-Chłodnicka
48 stron A4

Produkt MÓJ PIERWSZY DZIENNIK UCZUĆ został opracowany przez wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie internetowym prezentujemy sporo rozmaitych materiałów wydawnictwa Harmonia. Produkty te są dedykowane każdemu, kto na co dzień jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Marka Harmonia działa na rynku wydawniczym już niemal trzy dekady. Grupa Wydawnicza Harmonia to też znane wydawnictwo naukowe publikujące liczne prace naukowe dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Tony Attwood, Gavin Raid czy Shannon Green. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Anna Lubner-Piskorska, Ewa Pisula, Kazimierz Słupek, Bogumiła Toczyńska oraz Iwona Tomasik. Jeśli poszukujesz przydatnych informacji z obszaru aktualnych trendów w logopedii dziecięcej, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Ofertę niniejszej marki znajdziesz w sklepie internetowym Juniora między innymi w kategoriach: ćwiczenia lewopółkulowe, historyjki obrazkowe, emocje i relacje społeczne, grafomotoryka – ćwiczenie ręki oraz ćwiczenia pamięci.

Dokładamy starań, aby dostarczać kompleksowe materiały dydaktyczne wykorzystywane w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w odnalezieniu niezbędnych produktów serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „MÓJ PIERWSZY DZIENNIK UCZUĆ”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

MÓJ PIERWSZY DZIENNIK UCZUĆ - 20902

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK