Nazwa produktu:

Mój Kalendarz 4. Karty Pracy

Cena:

32,00 

Brak w magazynie

AI218

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

 Mój Kalendarz 4.  Karty Pracy

Karty mają pomóc w poznaniu, utrwalaniu oraz usystematyzowaniu pojęć kalendarzowych i elementów pogody. Ćwiczenia dotyczą dni tygodnia, miesięcy i pór roku oraz świąt i ważnych dla dzieci wydarzeń z ich życia. Ułatwiają zrozumienie następstwa czasu. Układanie planu dnia systematyzuje i porządkuje funkcjonowanie uczniów w przestrzeni szkolnej i poza nią. Praca z kartami ma charakter wielozmysłowy, dzięki czemu uczeń pozna i skutecznie utrwali kalendarzowe pojęcia, co bezpośrednio przełoży się na jego lepsze funkcjonowanie w bliższym i dalszym środowisku. Ma to szczególne znaczenie dla uczniów ze spektrum autyzmu.

Dla kogo?

Zestaw jest przeznaczony dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym i znacznym oraz ze sprzężeniami. Karty mogą być także stosowane w przedszkolach specjalnych, integracyjnych, terapeutycznych oraz masowych.

Autorki: Agnieszka Borowska-Kociemba, Małgorzata Krukowska

Format: A4
ISBN: 978-83-65423-72-6
Liczba stron: 51

MÓJ KALENDARZ 4. KARTY PRACY – zestaw oferowany jest przez wieloletnie krajowe wydawnictwo WIR specjalizujące się w najróżniejszych pomocach dydaktycznych. W naszym sklepie online prezentujemy prawie 200 produktów przeznaczonych zarówno dla terapeutów dziecięcych jak i opiekunów osób dorosłych ze schorzeniami typu: demencja, zespół Aspergera czy choroba Parkinsona. Marka WIR oferuje także specjalistyczną literaturę stworzoną dla nauczycieli a także terapeutów. Produkty z katalogu w/w marki można znaleźć w sklepie Juniora w wielu kategoriach, np.: książki o rozwoju dziecka, programowanie języka, motoryka mała i duża, logiczne myślenie – analogie, percepcja wzrokowa oraz dysleksja. Eksperci z wydawnictwa WIR od wielu lat organizują także najrozmaitsze szkolenia i webinary dedykowane tematom z zakresu zaburzeń rozwojowych. Akcesoria logopedyczne WIR znakomicie sprawdzają się na wielu etapach pracy terapeutycznej Metodą Krakowską®. Do sprawdzonych zestawów tej marki należą między innymi: Matematyka krok po kroku, Ćwiczenia do terapii afazjii, Zwierz się zwierza, 20-minutówki logopedyczne oraz Godzina wychowawcza jak malowana.

Mój Kalendarz 4. Karty Pracy - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK