Nazwa produktu:

MÓJ KALENDARZ 2. KARTY PRACY

Cena:

32,00 

Brak w magazynie

AI216

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Mój Kalendarz 2. Karty Pracy

Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną. Miesiące, pory roku

Karty pracy

Karty mają pomóc w poznaniu, utrwalaniu oraz usystematyzowaniu pojęć kalendarzowych i elementów pogody. Ćwiczenia dotyczą dni tygodnia, miesięcy i pór roku oraz świąt i ważnych dla dzieci wydarzeń z ich życia. Ułatwiają zrozumienie następstwa czasu. Układanie planu dnia systematyzuje i porządkuje funkcjonowanie uczniów w przestrzeni szkolnej i poza nią. Praca z kartami ma charakter wielozmysłowy, dzięki czemu uczeń pozna i skutecznie utrwali kalendarzowe pojęcia, co bezpośrednio przełoży się na jego lepsze funkcjonowanie w bliższym i dalszym środowisku. Ma to szczególne znaczenie dla uczniów ze spektrum autyzmu.

Dla kogo?

Zestaw jest przeznaczony dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym i znacznym oraz ze sprzężeniami. Karty mogą być także stosowane w przedszkolach specjalnych, integracyjnych, terapeutycznych oraz masowych.

Autorki: Agnieszka Borowska-Kociemba, Małgorzata Krukowska

Format: A4

ISBN: 978-83-65423-72-6
Liczba stron: 59

Cykl MÓJ KALENDARZ 2. KARTY PRACY został opracowany przez doceniane znane krajowe wydawnictwo WIR specjalizujące się w przeróżnych pomocach terapeutycznych. W sklepie Juniora oferujemy niemal 200 zestawów przeznaczonych zarówno dla rodziców dzieci z zaburzeniami rozwoju jak i opiekunów osób dorosłych z zaburzeniami różnego typu: afazja, zespoły otępienne czy choroba Parkinsona. Wydawnictwo WIR dostarcza także specjalistyczną literaturę tworzoną dla nauczycieli a także rodziców. Pomoce dydaktyczne z oferty w/w marki znajdą Państwo w naszym sklepie w różnych działach, np.: książki o rozwoju dziecka, programowanie języka – czasowniki, grafomotoryka, logiczne myślenie – myślenie sytuacyjne, percepcja wzrokowa oraz pomoce logopedyczne. Eksperci z wydawnictwa WIR cyklicznie organizują również tematyczne szkolenia i warsztaty dedykowane problematyce nieprawidłowości rozwojowych. Materiały logopedyczne WIR dobrze sprawdzają się na wielu etapach pracy logopedycznej Metodą Krakowską®. Do popularnych kolekcji tej marki należą między innymi: Wczesne wspomaganie rozwoju, Ćwiczenia do terapii afazjii, Zwierz się zwierza, Autyzm ćwiczenia stolikowe oraz Moje pierwsze zdania.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

MÓJ KALENDARZ 2. KARTY PRACY - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

MÓJ KALENDARZ 2. KARTY PRACY - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK