Nazwa produktu:

MÓJ KALENDARZ 1. KARTY PRACY

Cena:

32,00 

Brak w magazynie

AI215

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Mój Kalendarz 1. Karty Pracy

Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną. Dni tygodnia, pory dnia, pogoda


Karty pracy

Karty mają pomóc w poznaniu, utrwalaniu oraz usystematyzowaniu pojęć kalendarzowych i elementów pogody. Ćwiczenia dotyczą dni tygodnia, miesięcy i pór roku oraz świąt i ważnych dla dzieci wydarzeń z ich życia. Ułatwiają zrozumienie następstwa czasu. Układanie planu dnia systematyzuje i porządkuje funkcjonowanie uczniów w przestrzeni szkolnej i poza nią.

Dla kogo?

Zestaw jest przeznaczony dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym i znacznym oraz ze sprzężeniami. Praca z kartami ma charakter wielozmysłowy, dzięki czemu uczeń pozna i skutecznie utrwali kalendarzowe pojęcia, co bezpośrednio przełoży się na jego lepsze funkcjonowanie w bliższym i dalszym środowisku. Ma to szczególne znaczenie dla uczniów ze spektrum autyzmu. Karty mogą być także stosowane w przedszkolach specjalnych, integracyjnych, terapeutycznych oraz masowych.

Format: A4
ISBN: 978-83-65423-71-9
Liczba stron: 56

Oferowany produkt “MÓJ KALENDARZ 1. KARTY PRACY” oferowany jest przez uznane krajowe wydawnictwo WIR specjalizujące się w rozmaitych pomocach dydaktycznych. W naszym serwisie oferujemy niemal 200 produktów przeznaczonych zarówno dla dziecięcych terapeutów jak również opiekunów osób dorosłych ze schorzeniami typu: demencja, zespoły otępienne czy choroba Parkinsona. Marka WIR oferuje także przydatną literaturę tworzoną dla nauczycieli a także terapeutów. Artykuły z katalogu w/w marki umieściliśmy w naszym sklepie w rozmaitych kategoriach, między innymi: ćwiczenia lewopółkulowe, programowanie języka – rzeczowniki, grafomotoryka – ćwiczenie ręki, logiczne myślenie – myślenie sytuacyjne, percepcja, a także pomoce logopedyczne. Doświadczeni pedagodzy z wydawnictwa WIR cyklicznie organizują także tematyczne szkolenia poświęcone zagadnieniom z obszaru zaburzeń rozwoju. Materiały dydaktyczne WIR świetnie sprawdzają się w różnych etapach pracy terapeutycznej Metodą Krakowską®. Do sprawdzonych zestawów tej marki należą między innymi: Czytanie ze zrozumieniem, Mój język polski, Zwierz się zwierza, Moje układanki oraz Lektury jak malowane.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

MÓJ KALENDARZ 1. KARTY PRACY - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

MÓJ KALENDARZ 1. KARTY PRACY - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK