Nazwa produktu:

Mój Dom, Drewniane Puzzle, 20 Elementów

Cena:

27,30 

Brak w magazynie

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Mój dom, drewniane puzzle, 20 elementów

Zestaw składa się z 20 drewnianych elementów z wizerunkami różnych zwierząt i ich naturalne środowisko.

Zabawka ta przychodzi nam z pomocą, dzięki niej nasz maluch będzie chętnie wykonywać całą serię zadań. Gdzie jest domek dla zwierzątek? Dopasuj i połącz. Dziecko ma do dyspozycji drewniane puzzle z namalowanymi obrazkami zwierząt, które odpowiednio łączy dopasowując je do miejsca ich zamieszkiwania. Nasz smyk nie tylko zdobywa umiejętności motoryczne, ćwiczy pamięć, uczy się postrzegania barw, ale także poprzez tą zabawkę zdobywa wiedzę o otaczającym go świecie.

Puzzle te składają się z 20 kolorowych elementów, maluch kojarzy każde zwierzątko np. z tym co lubi jeść. Bawimy się wspólnie z dzieckiem, możemy zadać mu pytanie: Gdzie mieszka miś panda? Co lubi jeść? Gdzie mieszka lew? Co lubi jeść lew? Co lubi jeść owca … Zabawka sprawdzi się w domu i przedszkolu.

Zabawa puzzlami pomaga rozwijać motorykę, spostrzegawczość i logiczne myślenie u dziecka poprzez połączenie zabawy z nauką. Wspólna zabawa jest czymś co najlepiej rozwija tak ważną w tym wieku wyobraźnię, jednocześnie doskonale przygotowuje dziecko do dalszej edukacji.

Zabawka została zapakowana w kolorowe pudełko z magnetycznym zamknięciem. Dzięki temu estetycznemu opakowaniu zabawka jest idealna na prezent!

Całość wykonana została z drewna bukowego i pomalowana nietoksycznymi farbami o pastelowych barwach, które zadowolą każdego użytkownika i dadzą mnóstwo radości z zabawy.

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu Viga wie, jak produkować zabawki najwyższej jakości. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo dzieci, dbamy zatem o to, aby farby którymi malujemy nasze zabawki nie były toksyczne i spełniały normy bezpieczeństwa (EN71 i ASTM).

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 18+ miesiąca życia.

Wymiary opakowania: dł. 210 mm x wys. 46 mm x szer. 190 mm
Waga brutto: 0,4 kg

Przedział wiekowy: 18-24 miesiące, 3-5 lat

Płeć: Chłopiec, Dziewczynka
Mój Dom, Drewniane Puzzle, 20 Elementów - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK