Nazwa produktu:

Miś Marcyś Uczy Dzieci Dobrego Zachowania

Cena:

16,00 

Na stanie

HA061

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Miś Marcyś Uczy Dzieci Dobrego Zachowania

to książeczka edukacyjna dla dzieci. Bohaterem jest sympatyczny niedźwiadek, który własnym postępowaniem pokazuje rówieśnikom, jak powinni się zachowywać. Taki sposób przekazania wiedzy jest zdecydowanie lepszy i skuteczniejszy niż ciągłe pouczanie i zabranianie. Dzieci z pewnością polubią Misia, i tak jak on będą się starały być grzeczne i odpowiedzialne.

W książce znajduje się 80 krótkich wierszyków, których tematyka związana jest z zasadami dobrego i bezpiecznego zachowania. Nauka tych zasad jest niezwykle istotna, bo często decydują one o zdrowiu (a nawet życiu) naszych pociech, a także o tym, jak inni będą je postrzegać, w jaki sposób będą się do nich odnosić, co z kolei wpływa na poczucie własnej wartości u dzieci.Wszystkie wiersze można podzielić na następujące grupy:

  • zachowanie w różnych miejscach (np. w kinie, w muzeum, w autobusie),
  • bezpieczeństwo (np. przechodzenie przez ulicę, surfowanie po internecie, kontakty z obcymi ludźmi, używanie numerów alarmowych),
  • stosunek wobec innych (np. szacunek do dorosłych i starszych, posłuszeństwo),
  • zachowanie w gronie rówieśników (np. dzielenie się, grzeczna zabawa, nieskarżenie),
  • język (np. używanie „magicznych słów”, rozmawianie przez telefon),
  • zdrowie (np. zdrowe odżywianie, ruch, bezpieczne opalanie),
  • higiena (np. mycie zębów i rąk, zmienianie bielizny osobistej),
  • dbanie o środowisko (np. oszczędzanie energii elektrycznej, dbanie o zwierzęta).

W wierszach na zielono zaznaczono to, co należy robić w danej sytuacji, a na czerwono to, co jest niebezpieczne lub niegrzeczne i nie należy tego naśladować. Przy niektórych utworach zamieszczono dwie wersje tekstu, aby z rymowanek mogły korzystać zarówno przedszkolaki, jak i dzieci chodzące już do szkoły.

Produkt Miś Marcyś uczy dzieci dobrego zachowania został opracowany przez wydawnictwo Harmonia.
W sklepie internetowym Juniora.pl oferujemy kilkaset najróżniejszych materiałów dydaktycznych Gdańskiego wydawnictwa Harmonia. Pomoce te są dedykowane każdemu, kto jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Marka działa na krajowym rynku wydawniczym już wiele lat. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje również znane wydawnictwo naukowe dostarczające liczne wyczerpujące temat opracowania dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Jason Fogler czy Jeanne Watson. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Krukowska, Ewa Pisula, Ewa Jakacka, Agnieszka Borowska-Kociemba i Anna Jarosz-Bilińska. Jeśli szukasz wiarygodnych informacji z obszaru nowoczesnych trendów w psychoterapii dziecięcej, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Produkty niniejszej marki znajdziesz w naszym sklepie między innymi w działach: ćwiczenia lewopółkulowe, programowanie języka, logiczne myślenie, grafomotoryka oraz dyslekcja.

Dokładamy starań, aby dostarczać kompleksowe pomoce edukacyjne wykorzystywane w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w znalezieniu niezbędnych pomocy zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Miś Marcyś Uczy Dzieci Dobrego Zachowania - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK