Nazwa produktu:

Mimki Budują Zdania

Cena:

34,50 

Na stanie

HA118

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

MIMKI BUDUJĄ ZDANIA.

POMOC LOGOPEDYCZNA DO TERAPII OPÓŹNIONEGO ROZWOJU MOWY

„Mimki budują zdania” to wartościowa pomoc logopedyczna, która może zostać wykorzystana w programowaniu języka u dzieci z zaburzeniami mowy i komunikacji.

Rodzina Mimków wprowadza dziecko w świat komunikacji językowej, umożliwiając rozwijanie poszczególnych kompetencji i sprawności językowych dzięki odpowiednio dobranemu materiałowi. Proponowane ćwiczenia nawiązują do znanych dzieciom przykładów oraz łączą następujące sfery istotne w integralnym rozwoju dziecka: ruch, słuch i wzrok. Mogą być zatem wykorzystane podczas nauki planowania wypowiedzi, budowania pierwszych zdań, rozumienia prostych pytań.

Niniejsza publikacja jest interesującą propozycją mogącą posłużyć jako inspiracja w prowadzeniu oddziaływań terapeutycznych, mających na celu stymulowanie prawidłowego rozwoju mowy, w pracy z dziećmi, u których rozwój mowy przebiega nienormatywnie, zwłaszcza z opóźnionym rozwojem mowy o różnej etiologii.
Publikacja adresowana jest zarówno do specjalistów (logopedów, pedagogów specjalnych, terapeutów), jak i rodziców, którzy troszczą się o prawidłowy rozwój mowy dziecka.

W skład zestawu wchodzą:
– zeszyt A5 12 srton
– Karty A4 – 30 szt
– teczka

Produkt MIMKI BUDUJĄ ZDANIA został opracowany przez wydawnictwo Harmonia.
W sklepie internetowym Juniora.pl prezentujemy kilkaset przeróżnych pomocy dydaktycznych polskiego Wydawnictwa Harmonia. Materiały są dedykowane każdemu, kto na co dzień jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Marka Harmonia działa na rynku wydawniczym już niemal trzy dekady. Grupa Wydawnicza Harmonia to także znane wydawnictwo naukowe publikujące liczne opracowania dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Gray, Kate Wilde czy Elana Newman. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Anna Lubner-Piskorska, Ewa Pisula, Ewa Jakacka, Agnieszka Borowska-Kociemba i Anna Jarosz-Bilińska. Jeśli potrzebujesz specjalistycznych informacji z zakresu nowoczesnych trendów w terapii najmłodszych, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Asortyment niniejszej marki znajdziesz w sklepie Juniora między innymi w działach: pomoce edukacyjne – szkoła, poprawna wymowa, wydawnictwo Harmonia, percepcja wzrokowa oraz ćwiczenia pamięci.

Dokładamy starań, aby dostarczać kompleksowe materiały niezbędne w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w zamówieniu niezbędnych materiałów zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Mimki Budują Zdania - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK