Metody Wywoływania Głosek

Cena:

33,00 

Na stanie

AC027

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Metody Wywoływania Głosek

„Metody wywoływania głosek” to pozycja przeznaczona przede wszystkim dla logopedów, nauczycieli przedszkola, studentów i rodziców dzieci z wadami wymowy oraz niezakończonym rozwojem mowy.

Sposoby wywoływania prawidłowego brzmienia głosek prezentowane są, w przystępnej formie, przez prof. dr hab. Jagodę Cieszyńską. Dwudziestoośmioletnie doświadczenie Autorki w pracy z dziećmi, z różnymi zaburzeniami rozwojowymi, pozwala rekomendować tę pozycję jako niezbędną dla wszystkich zajmujących się kształtowaniem mowy dziecka.


ISBN: 978-83-931685-1-4
Wydawnictwo: Wydawnictwo Metody Krakowskiej
Ilość stron: 100
Wydanie: II
Okładka: Miękka


Książka „Metody wywoływania głosek” jest dostarczany przez Wydawnictwo Metody Krakowskiej. Wszystkie materiały oferowane przez Centrum Diagnostyczne stanowią bardzo istotną część oferowanego przez sklep Juniora.pl asortymentu, gdyż naszym celem od samego początku jest zapewnianie kompleksowego wyposażenia niezbędnego do prowadzenia terapii wg Metod Krakowskiej®. Jeśli napotkałeś problem ze znalezieniem potrzebnych artykułów, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią.

Metoda Krakowska® od lat jest z powodzeniem wykorzystywana w terapii dzieci z objawami ze spektrum zespołu Aspergera, porażenia mózgowego czy afazji. W głównym założeniu polega ona na Symultaniczno-Sekwencyjnej Nauce Czytania® autorstwa prof. Jagody Cieszyńskiej. Procesowi terapii towarzyszy sporo innych ćwiczeń funkcji poznawczych u dzieci. Pomoce proponowane przez Wydawnictwo Metody Krakowskiej można znaleźć w naszym sklepie między innymi w działach: logiczne myślenie, programowanie języka – czasowniki, historyjki obrazkowe, nauka czytania oraz percepcja. Centrum diagnostyczne Metody Krakowskiej® systematycznie organizuje również przeróżne warsztaty, szkolenia oraz webinary uwzględniające potrzeby rodziców a także opiekunów i terapeutów.

Metody Wywoływania Głosek - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK