Metoda Krakowska Wobec Zaburzeń Rozwoju Dziecka

Cena:

95,00 

Na stanie

AC026

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Metoda Krakowska Wobec Zaburzeń Rozwoju Dziecka

Książka napisana dla logopedów, terapeutów, psychologów, pedagogów oraz dla rodziców i dziadków wszystkich dzieci z problemami rozwoju funkcji poznawczych. Przedstawione zostało nowe podejście w diagnozowaniu oraz terapii zaburzeń rozwojowych. W pierwszej części scharakteryzowany został rozwój dzieci od urodzenia do szóstego roku życia, a także trzy różne koncepcje terapeutyczne wynikające z przyjętej filozofii człowieka. W drugiej części Autorka opisała metody diagnozowania funkcji poznawczych oraz różne zaburzenia rozwoju dzieci. Ostatnia część to omówienie 17 elementów metody krakowskiej, uwzględniając podstawy naukowe i rozwiązania praktyczne. Duża liczba ćwiczeń oraz scharakteryzowane sylwetki dzieci w znacznym stopniu ułatwiają zrozumienie zasad diagnozowania i prowadzenia stymulacji rozwojowej metodą krakowską.


ISBN: 978-83-931685-2-1
Wydawnictwo: Wydawnictwo Metody Krakowskiej
Ilość stron: 484
Wydanie: 1
Okładka: miękka


Książka “Metoda Krakowska wobec zaburzeń rozwoju dziecka” opracowana została przez cenione Wydawnictwo Metody Krakowskiej. Wszystkie pomoce logopedyczne publikowane przez niniejszą placówkę stanowią istotną część posiadanego przez nas asortymentu, gdyż naszą ideą od samego początku jest dostarczanie kompleksowego wyposażenia potrzebnego do prowadzenia terapii wg Metod Krakowskiej®. Jeśli masz problem z wyszukaniem wszystkich materiałów dydaktycznych, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią.

Metoda Krakowska® od lat jest z sukcesami wykorzystywana w terapii dzieci z objawami autyzmu, porażenia mózgowego czy alalii. Przede wszystkim opiera się ona na Symultaniczno-Sekwencyjnej Nauce Czytania® prof. Cieszyńskiej. Nauce czytania towarzyszy sporo innych ćwiczeń funkcji poznawczych różnego typu. Najróżniejsze pomoce dostarczane przez Wydawnictwo Metody Krakowskiej zamieściliśmy w naszym sklepie między innymi w kategoriach: analiza i synteza wzrokowa, programowanie języka, historyjki obrazkowe, nauka czytania oraz fleksja. Centrum Metody Krakowskiej cyklicznie organizuje także przeróżne kursy i szkolenia kierowane do rodziców a także terapeutów.

Metoda Krakowska Wobec Zaburzeń Rozwoju Dziecka - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK