Nazwa produktu:

Mega Zestaw Do Odwzorowywania

Cena:

198,25 

Na stanie

SK009

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Ogromny zestaw do odwzorowywania dla dzieci – wspierający lewą półkulę mózgu, w której znajdują się ośrodki odpowiedzialne za mowę.

Posłuży dzieciom już w wieku 3 lat do poznawania warzyw, owoców, zwierząt i pojazdów- można rozmawiać o zdrowym żywieniu, o odgłosach zwierząt i pojazdów. Można układać je na półkach ćwicząc przy tym koordynację i precyzję dziecka.

Zestaw będzie również idealny dla 4-5 latka, który patrząc na dołączone karty może odwzorowywać wzór na nich widoczny.

Dlaczego to jest ważne?

Praca rękoma i oczami ma ogromne znaczenie w rozwoju dziecka. Ośrodki mowy mieszczące się w lewej półkuli położone są bardzo blisko ośrodków odpowiedzialnych za małą motorykę i pracę rękoma- ćwicząc małe rączki w pewien sposób masujemy ośrodek mowy, który rozwija się lepiej.

Zabawę znajdą tutaj również dzieci 6-7 lat dla których przygotowane są dodatkowe karty do własnego wydruku w wersji pdf.

Dodatkowych kart jest aż 100! Znajdują się tam propozycje zabaw, karty do kodowania, czytania, układanki, labirynty i wiele innych ciekawych atrakcji – prosimy o maila po złożeniu zamówienia.

Zestaw zawiera:

– regał wraz z podstawką o wymiarach 34×23 cm

-32 karty do odwzorowywania

-36 kafelek do układania! – pojazdy, warzywa, owoce, zwierzęta.

– dodatkowo 100 kart kart z dodatkowymi zabawami, zadaniami, kodowaniem, układaniem, odwzorowywaniem – prosimy o maila po złożeniu zamówienia!

Mega Zestaw Do Odwzorowywania - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK