Nazwa produktu:

Matematyczny Trening Dla Uczniów

Cena:

19,90 

Na stanie

HA158

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

MATEMATYCZNY TRENING DLA UCZNIÓW

ZADANIA I ĆWICZENIA ROZWIJAJĄCE ORAZ DOSKONALĄCE MYŚLENIE MATEMATYCZNE

Matematyczny trening… to książka adresowana do uczniów młodszych klas szkoły podstawowej.
Publikacja zawiera bogato ilustrowany zestaw różnorodnych zadań rozwijających oraz doskonalących myślenie matematyczne.

W książce znajdują się m.in. zadania tekstowe, ćwiczenia doskonalące technikę rachunkową, kolorowanki, piramidy, grafy, drzewka, obliczenia zegarowe i pieniężne.
Materiał ćwiczeniowy dotyczy działań (dodawania, odejmowania, mnożenia i dzielenia) w zakresie 50.

W publikacji znajdują się zarówno zadania łatwe, jak i te o wyższym poziomie trudności, które dziecko może wykonać samodzielnie lub pod kierunkiem osoby dorosłej.

Autor: Iwona Wąsik

Produkt MATEMATYCZNY TRENING DLA UCZNIÓW wydaje wydawnictwo Harmonia.
W Juniora.pl udostępniamy kilkaset materiałów grupy wydawniczej Harmonia. Materiały są przeznaczone dla każdego, kto na co dzień jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju najmłodszych.

Firma skutecznie działa na polskim rynku wydawniczym już wiele lat. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje także znane wydawnictwo naukowe publikujące liczne opracowania dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Tony Attwood, Ellen Jack czy Elana Newman. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Anna Lubner-Piskorska, Magdalena Hinz, Kazimierz Słupek, Agnieszka Borowska-Kociemba i Sławomir Wrzesiński. Jeśli poszukujesz przydatnych informacji z obszaru nowoczesnych trendów w logopedii dziecięcej, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Produkty niniejszej marki znajdziesz w naszym sklepie między innymi w kategoriach: ćwiczenia lewopółkulowe, motoryka mała i duża, emocje i relacje społeczne, percepcja słuchowa oraz ćwiczenia pamięci.

W naszym sklepie znajdziesz kompleksowe pomoce dydaktyczne stosowane w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w zamówieniu niezbędnych zestawów serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Matematyczny Trening Dla Uczniów - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK