Nazwa produktu:

Matematyczne Karty Pracy Cz. 3

Cena:

39,00 

Na stanie

HA161

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

MATEMATYCZNE KARTY PRACY CZ. 3

Trzecia część „Matematycznych kart pracy”, podobnie jak pierwsza i druga, przeznaczona jest dla uczniów mających problemy z osiągnięciem elementarnych celów edukacyjnych w zakresie umiejętności matematycznych, w tym dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim i dla niektórych uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym. Karty mogą być wykorzystywane zarówno w trakcie pracy w systemie lekcyjnym, jak i podczas zajęć korekcyjno-kompensacyjnych czy rewalidacyjnych. Część trzecia zawiera zadania dotyczące:

• dodawania i odejmowania liczb dwucyfrowych;

• mnożenia i dzielenia w zakresie tabliczki mnożenia;

• zapisywania i odczytywania liczb trzycyfrowych. Niektóre zadania, podobnie jak w części pierwszej i drugiej, dotyczą obliczeń pieniężnych i jednostek miar:

• mierzenie długości;

• mierzenie masy;

• mierzenie temperatury;

• mierzenie czasu.

86 kart A4

Autor: Kazimierz Słupek

Produkt MATEMATYCZNE KARTY PRACY został opracowany przez wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie online oferujemy kilkaset pomocy logopedycznych GW Harmonia. Pomoce te są przeznaczone dla każdego, kto jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Firma Harmonia funkcjonuje na rynku wydawniczym już 30 lat. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje również ważne wydawnictwo naukowe oferujące liczne prace naukowe dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Gavin Raid czy Jeanne Watson. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Anna Lubner-Piskorska, Arkadiusz Maćkowiak, Jacek Stojanowski, Bogumiła Toczyńska oraz Barbara Zakrzewska. Jeżeli poszukujesz profesjonalnych informacji z zakresu aktualnych trendów w edukacji dzieci, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Ofertę niniejszej marki znajdziesz w sklepie internetowym Juniora.pl między innymi w kategoriach: ćwiczenia lewopółkulowe, motoryka mała i duża, wydawnictwo Harmonia, percepcja wzrokowa oraz nauka czytania.

Dokładamy starań, aby dostarczać kompleksowe pomoce potrzebne w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w odszukaniu niezbędnych pomocy zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Matematyczne Karty Pracy Cz. 3 - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK