Manualne Torowanie Głosek (Mtg)

Cena:

23,00 

Na stanie

AA071

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Manualne Torowanie Głosek

Prezentowana Państwu publikacja „Manualne Torowanie Głosek” napisana przez Elżbietę Wianecką przedstawia wybrane chwyty artykulacyjne umożliwiające wywoływanie sylab i wyrazów, mających na celu osiągnięcie samodzielnej komunikacji werbalnej. Dziecko jednak nie będzie mówić nawet, jeśli uzyskamy poprawną artykulację, jeżeli nie będzie rozumieć języka a to z kolei zmusza do uwzględnienia wszystkich elementów terapii przedstawionych w publikacji. Napisana w przystępny sposób staje się świetną pomocą zarówno w gabinecie terapeutycznym jak i w domu.

Książka: oprawa miękka

Środek: 48 stron

Autor: Elżbieta Wianecka

Wydanie I

Kraków 2008

ISBN 978-83-61022-09-1

Książka Manualne Torowanie Głosek (MTG) pochodzi z kolekcji polskiego wydawnictwa Arson. Firma ta dostarcza ponad sto produktów wspierających pracę logopedyczną z dziećmi. W Juniora.pl pomagamy w zakupie komplementarnych zestawów pomocnych w terapii Metodą Krakowską®, sporo z nich pochodzi właśnie z asortymentu Arson.

Kolekcja wydawnictwa Arson zawiera między innymi: pomoce dydaktyczne, gry edukacyjne, a także publikacje dla terapeutów. Chociaż w naszym sklepie internetowym koncentrujemy się na zapewnieniu produktów przydatnych w terapiach dzieci z problemami rozwoju, to mnóstwo tych produktów kapitalnie sprawdza się jako pomoce szkolne dla prawidłowo rozwijających się dzieci. Artykuły marki Arson znajdą Państwo w naszym katalogu między innymi w działach: ćwiczenia lewopółkulowe, percepcja, matematyka dla dzieci, wczesne wspomaganie rozwoju oraz pomoce dydaktyczne przedszkole. Masz jakiekolwiek pytania odnośnie zestawu Manualne Torowanie Głosek (MTG)? Gorąco zapraszamy do albo przez platformę FB.


Manualne Torowanie Głosek (Mtg) - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK