Nazwa produktu:

Mam To Na Końcu Języka Czyli Wiersze Wyjaśniające Związki Frazeologiczne

Cena:

10,50 

Na stanie

HA124

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

MAM TO NA KOŃCU JĘZYKA… Czyli Wiersze Wyjaśniające Związki Frazeologiczne

Celem zbioru wierszy jest ułatwienie zrozumienia wybranych związków frazeologicznych poprzez umieszczenie ich w przykładowym, często satyrycznym kontekście sytuacyjnym. Rymowana forma tekstów pomaga w skupieniu uwagi czytelnika, przez co sprzyja zapamiętaniu kontekstu użycia frazeologizmu i przybliża do pełniejszego zrozumienia jego znaczenia. Część związków frazeologicznych została również zilustrowana satyrycznymi rysunkami ukazującymi nieco inne ujęcie i okoliczności użycia danego frazeologizmu.Lektura zbioru rymowanek wymaga pewnej dojrzałości językowej i życiowej, dlatego jest on przeznaczony dla starszych dzieci, chociaż w indywidualnych przypadkach nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wybranymi wierszykami zainteresować również młodszych czytelników.

Elżbieta Szwajkowska, Witold Szwajkowski
ilustrował Zbigniew Jujka

Produkt MAM TO NA KOŃCU JĘZYKA dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie online udostępniamy kilkaset najrozmaitszych pomocy logopedycznych grupy wydawniczej Harmonia. Produkty te są przeznaczone dla każdego, kto na co dzień jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Marka działa na rynku wydawniczym już lat dziewięćdziesiątych. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje także wydawnictwo naukowe oferujące liczne wyczerpujące temat opracowania dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Barbara Sher czy Temple Grandin. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Barańska, Ewa Pisula, Jacek Stojanowski, Agnieszka Borowska-Kociemba i Anna Jarosz-Bilińska. Jeżeli szukasz informacji z obszaru nowoczesnych trendów w edukacji dziecięcej, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Produkty tego wydawnictwa znajdziesz w naszym sklepie między innymi w kategoriach: ćwiczenia lewopółkulowe, historyjki obrazkowe, emocje i relacje społeczne, percepcja oraz fleksja.

W naszym sklepie znajdziesz kompleksowe materiały potrzebne w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w odszukaniu niezbędnych materiałów zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Mam To Na Końcu Języka Czyli Wiersze Wyjaśniające Związki Frazeologiczne - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK